جانبازان ۷۰ درصد برات قراباغی و اسداله عمادی به خیل شهدا پیوستند

تهران - ایرنا - «حاج برات قراباغی» و «اسداله عمادی» جانبازان گرانقدر ۷۰ درصد دفاع مقدس دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدشان پیوستند.

به گزارش خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا ،‌رزمنده مجاهد «حاج برات قراباغی»‌ جانباز ۷۰ درصد از شهرستان رباط کریم  پس از تحمل سال‌ها رنج و جراحات ناشی از جنگ تحمیلی سرانجام دعوت حق را لبیک گفت و به هم‌رزمان شهیدش پیوست.

 پیکر پاک جانباز سرافراز شهید حاج برات قراباغی با بدرقه جمعی از یادگاران دوران دفاع مقدس و مردم قدرشناس شهرستان رباط کریم تشییع و در گلزار شهدای این شهرستان به خاک سپرده شد.

شهید برات قراباغی در فروردین ماه سال ۱۳۶۴ در منطقه عملیاتی مجنون در اثر انفجار مین به مقام جانبازی نائل آمد و پس از تحمل یک دوره بیماری به شهادت رسید.
 

جانباز ۷۰ درصد «اسداله عمادی» به همرزمان شهیدش پیوست

«اسداله عمادی» جانباز گرانقدر ۷۰ درصد دفاع مقدس دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.

 «امیر سرتیپ اسداله عمادی»، جانباز گرانقدر ۷۰ درصد دفاع مقدس و فرمانده سابق توپخانه لشکر ۲۱ نیروی زمینی ارتش پس از سالها تحمل رنج ناشی از مجروحیت دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.

شهید اسداله عمادی ۲۸ مهرماه سال ۱۳۵۷ در دزفول به درجه رفیع جانبازی نائل آمد.

مادر گرانقدر شهیدان «ملکوتی‌خواه» دعوت حق را لبیک گفت

مادر گرانقدر شهیدان «محمدرضا و علی‌اصغر ملکوتی‌خواه» از استان قم بر اثر کهولت سن جان به جان آفرین تسلیم کرد و آسمانی شد.

بانو «صدیقه تاجزاده قمی» مادر شهیدان گرانقدر «محمدرضا و علی‌اصغر ملکوتی‌خواه» بر اثر کهولت سن جان به جان آفرین تسلیم کرد و آسمانی شد.پیکر مطهر این مادر ایثارگر در گلزار شهدای علی بن جعفر(ع) تشییع و در جوار شهدا آرام گرفت.

«محمدرضا ملکوتی‌خواه» متولد سال ۱۳۴۱ در سال ۱۳۶۱ در عملیات بیت‌المقدس در شلمچه به شهادت رسید. «علی‌اصغر ملکوتی‌خواه» در سن ۱۷ سالگی به همراه برادرش سال ۱۳۶۱ به شهادت رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =

سرخط اخبار جامعه