بانک کشاورزی در آذربایجان شرقی ۲۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرد

تبریز- ایرنا - مدیرشعب بانک کشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: در ۱۰ ماهه سالجاری در مجموع افزون بر ۲۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات به ۴۳ هزار و ۳۵۶ نفر در بخش های مختلف کشاورزی در این استان پرداخت شد .

جواد محمودی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اعلام کرد: بیشترین تسهیلات پرداختی در بخش زراعت بالغ بر ۹ هزار و ۸۵۹ میلیارد ریال بود که برای طرح های زراعی اعم از کاشت و برداشت غلات و حبوبات به تعداد ۱۶ هزار و ۸۷۹ فقره پرداخت شده است.

وی اظهار داشت: در بخش صنایع و خدمات کشاورزی پنج هزار و ۱۴۵ میلیارد ریال به پنج هزار و ۶۹۴ نفر و در بخش دام و طیور مبلغ ۲ هزار و ۳۱۴ میلیاردریال به تعداد ۵ هزار و ۵۱۳ نفر اعطاء شده است.

وی افزود: شعب این بانک افزون بر یکهزار و ۷۷۵ میلیارد ریال تسهیلات برای طرح های باغداری به تعداد ۶ هزار و ۴۵۰  نفر و برای طرح های قالی بافی و صنایع دستی روستائی ۳۶۳ میلیارد ریال به تعداد ۲ هزار و ۱۹۷ نفر فعال در این بخش تسهیلات پرداخت کرده اند.

محمودی سپس به تسهیلات سرفصل قرض الحسنه ازدواج اشاره کرد و گفت: در مدت یاد شده شعب بانک کشاورزی استان آذربایجان شرقی افزون بر یکهزار و ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به تعداد ۲ هزار و ۱۲زوج بانرخ چهار درصد پرداخت کردند.

مدیر شعب بانک کشاورزی استان آذربایجان شرقی همچنین اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان آذر تعداد یکهزار و ۴۷۵ میلیارد ریال تسهیلات برای خرید یکهزار و ۷۲۰دستگاه انواع تراکتور، کمباین، ماشین آلات و ادوات کشاورزی پرداخت شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =