مربی تراکتور: لحظه ها در بازی تراکتور و پرسپولیس تعیین کننده است

تبریز - ایرنا - مربی تیم فوتبال تراکتور گفت: در بازی با پرسپولیس لحظه ها تعیین‌کننده است و سرنوشت این دیدار را ضربات آخر و اشتباهات کمتر تعیین خواهد کرد.

به گزارش ایرنا، عباس چمنیان روز چهارشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیم های تراکتور و پرسپولیس با اشاره به ۱۳ هفته مسابقات لیگ برتر که تیم تراکتور پشت سر گذاشته است، افزود: از اولین بازی که مقابل نفت مسجدسلیمان به میدان رفتیم تا بازی با آلومینیوم، هیچ‌کدام از بازی‌ها ساده‌ نبودند.

مربی تیم سرخ پوشان تبریزی با بیان اینکه بازی‌ها در لیگ برتر با تمام تیم‌ها سخت و فشرده بوده و خاصیت لیگ امسال همین سخت بودن و فشرده بودن بازی‌هاست، خاطرنشان کرد: بازی فردا مقابل پرسپولیس به ۲ دلیل سخت و مهم است، از یک سو پرسپولیس تیمی خوب، منظم و باتجربه بوده و در چند سال گذشته هم کمترین تغییر و تحول در ساختار فنی را داشته است و هم روی نیمکت و هم در زمین، نفراتی دارد که سال‌ها با هم بودند و به همین دلیل پرسپولیس تیمی هماهنگ است و ما بازی سختی پیش‌رو خواهیم داشت. 

چمنیان اضافه کرد: تلاش ما برای حفظ تیم تراکتور در بالای جدول باید مضاعف باشد چرا که هفته گذشته به رغم شایستگی‌هایی که داشتیم که به دلیل عدم استفاده از موقعیت‌های خود، شانس برد را از دست دادیم.

وی عنوان کرد: تلاش کردیم در فاصله بین این ۲ بازی که زمان کم بود روی بالا بردن آمادگی ذهنی بازیکنان کار کنیم.

چمنیان با اشاره به اهداف تیم تراکتور در بازی فردا اضافه کرد: یک هدف مهم داریم و آن هم کنترل پرسپولیس در خط حمله است و با توجه به اینکه تیم ما نیز بازیکنان باکیفیتی دارد و در بخش حمله هم خطرناک هستند، سعی می‌کنیم با استفاده از بازیکنان خوبی که داریم، بیشترین کارایی را در بخش دفاعی داشته باشیم و در خط حمله هم خوب عمل کنیم.

وی با بیان اینکه در این فصل از نظر خلق موقعیت، عملکرد خوبی داشته‌ ایم، اظهار کرد: به اندازه کافی از ابتدای فصل به دلیل اشتباهاتی که در دفاع و حمله داشته ایم تنبیه شده‌ایم و امیدوارم در ۲ بازی باقی‌مانده تا پایان نیم‌فصل برابر پرسپولیس و سایپا بیشترین امتیاز را بگیریم.  

وی درباره غایبان تراکتور مقابل پرسپولیس گفت: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تاکنون رای نهایی خود را در پرونده سعید مهری اعلام نکرده است و نمی‌توانیم از وی استفاده کنیم همچنان می خواهیم به دلیل اینکه مهری دست‌کم در شروع کار مرتکب رفتار غیر ورزشی و تخلف خاصی نشده، زودتر درباره اش تصمیم گیری کنند همچنین حمید بوحمدان را به دلیل چهارکارته بودن در اختیار نداریم و ۲ مصدوم‌  هم داریم که با تیم تمرین کرده اند و در لیست‌مان هستند و در صورت ضرورت از آنها استفاده می کنیم .

دیدار تیم های تراکتور و پرسپولیس از هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال فردا پنجشنبه از ساعت ۱۵ در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار خواهد شد.

 تیم های تراکتور و پرسپولیس به ترتیب با ۱۹ و ۱۸ امتیاز در رده های پنجم و ششم جدول جای دارند .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها