مربی شهرخودرو: امیدواریم یک بازی مقتدرانه انجام دهیم

مشهد- ایرنا- مربی تیم فوتبال شهر خودرو گفت: امیدواریم در بازی خانگی مقابل تیم فوتبال مس رفسنجان یک بازی مقتدرانه انجام دهیم و سه امتیاز را کسب کنیم.

محمد نوازی روز چهارشنبه در نشست خبری پیش از بازی با تیم فوتبال مس رفسنجان در مشهد با آرزوی بهبودی برای علی انصاریان که به علت کرونا در بیمارستان بستری است افزود: نسبت به بازیهایی که انجام دادیم و کسب پیروزیهای اخیر انتظارات از تیم ما بیشتر شده است. شرایط تیم ما خیلی خوب است و توانسته‌ایم در روزهای اخیر تمرینات خوبی انجام دهیم.

وی با بیان اینکه بازیکنان ما خیلی با انگیزه هستند و بازی‌های خوبی ارائه داده‌اند ادامه داد: امیدواریم با نتیجه خیلی خوب سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

مربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: در بازی فردا روح اله سیف الهی و حسن جعفری را به دلیل مصدومیت و اکبر صادقی و فرشاد فرجی را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم.

وی با اشاره به حاشیه های ایجاد شده اخیر در خصوص برخی مسوولان شهرخودرو هم افزود: هر کاری کنیم حاشیه بوجود می‌آید امیدواریم اتفاق خاصی نیفتد و مشکلات زودتر حل شود. حاشیه همیشه هست و باید قوی باشیم تا حاشیه ها به ما ضربه نزند. کسب پیروزی حاشیه‌ها را به کنار می‌برد.

هم اینک تیم فوتبال شهرخودرو از ۱۳ بازی با کسب ۱۸ امتیاز در رتبه نهم و تیم مس رفسنجان با ۱۲ بازی و کسب ۱۶ امتیاز در رتبه دوازدهم جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر فوتبال قرار دارند.

این دو تیم ساعت ۱۵ فردا (پنجشنبه) در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد با هم دیدار می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها