کارکنان استانداری تهران با آرمان‌های امام راحل تجدید میثاق کردند

شهرری ـ ایرنا ـ استاندار، فرمانداران و معاونان استانداری تهران امروز /چهارشنبه/ به مناسبت ایام الله دهه فجر با حضور در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی با آرمان‌های والای ایشان تجدید میثاق کردند.

این آیین معنوی با حضور انوشیروان محسنی بند پی استاندار تهران، معاونان، فرماندارن و جمعی از کارکنان استانداری تهران با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد.

شرکت کنندگان در این آیین معنوی ضمن نثار تاج گل، قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان های والای امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید پیمان کردند.

استاندار تهران در این مراسم با بیان اینکه برعهده گرفتن مسئولیت در نظام اسلامی ایران فرصت خوبی برای خدمتگزاری است، گفت: کسانی که به مسئولیتی در این نظام می رسند باید قدر این لحظات برای خدمت به مردم بدانند و از آن به خوبی استفاده نمایند.

انوشیروان محسنی بند پی اظهار داشت: خدمت به مردمی که در صحنه های مختلف نظام از جمله هشت سال جنگ تحمیلی و توطئه های پس از آن همیشه در صحنه بودند یک افتخار بزرگ است که باید مسئولان آن را مقتم بشمارند.

وی با بیان اینکه تجدید میثاق با آرمان های والای امام راحل در ایام دهه مبارک فجر فرصت خوبی برای یادآوری اهداف بلند ایشان است، بیان داشت:  مسئولان باید همواره در جهت آسایش، آرامش، رفاه مردم و توسعه کشور گام بردارند.

محسنی بند پی در ادامه با اشاره به اینکه امسال پروتکل های بهداشتی در تمامی مراسم های حرم مطهر امام خمینی(ره) رعایت شده است، افزود: استانداری تهران که همه ساله با ٣٠٠ نفر از افراد ١٢٠ دستگاه تخت امر، ١٦ فرمانداری و ٤٤ شهرداری به حرم امام راحل می آمد امسال فقط با ٤٠ نفر به مراسم تجدید میثاق آماده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها