۱۵ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۱۶
کد خبرنگار: 2889
کد خبر: 84209894
۰ نفر

برچسب‌ها

 بمناسبت روز زن بانوان شاغل در فرمانداری بم تجلیل شدند

کرمان - ایرنا - به مناسبت ولادت باسعادت جضرت زهرا(س) و روز زن،از بانوان شاغل در فرمانداری بم تجلیل شد.

به گزارش ایرنا،  فرماندار شهرستان بم روز چهارشنبه در این مراسم تجلیل گفت:  جایگاه زنان در جامعه به عنوان یکی از نقش های برجسته ای است که نصیب انسان می گردد و سلامت روح و روان خانواده در دست زنان به خصوص مادران است.

هادی شهسوارپور بیان کرد: بانوان شاغل در ادارات جدا از وظیفه بزرگ مادری و تعلیم و تربیت فرزندان توانسته اند به خوبی در حوزه های مختلف اداری و حتی مدیریت بخش های مختلف ادارات شهرستان نقش مهمی ایفا کنند که این خود نشان از پشتکار، وظیفه شناسی و دلسوزی درانجام امور محوله آنان دارد .

شهسوارپور ادامه داد: پرورش فرزندانی با غیرت، متدین و شجاع نتیجه تربیت صحیح مادرانی است که با الگو پذیری از حضرت فاطمه زهرا(س) توانستند فرزندانی موفق به جامعه تحویل دهند.

همچنین فرماندار بم از زحمات و تلاش‌های صادقانه سرکارخانم الله دانشور که بیش از ۳۰ سال از بهترین سال های عمر خود را در خدمت دولت بوده است و اکنون به افتخار بازنشستگی نائل آمده بود قدردانی کرد و افزود: بازنشستگان کوله باری از تجربیات هستند و همکاران باید از تجربیات گرانقدر خانم دانشور خصوصا تجربه کار کردن در بحران زلزله ۸۲ نهایت استفاده را بکنند.

او تاکیدکرد : کار کردن در شرایط کنونی با وجود محدودیت امکانات و منابع و همچنین مشکلات پیش آمده از کرونا و تحریم هایی که دست به گریبان آن ها هستیم بسیار سخت است.

شهسوارپور عنوان کرد:بانوان ما با توجه به اینکه هم کار می کنند و هم مدیریت خانواده را به درستی انجام می دهند ایثار می کنند، دولت نیز برای تلاش بانوان ارزش قائل است و باید به سمتی حرکت کنیم که این تصور جنسیتی مطرح نباشد و فقط شایسته سالاری مد نظر باشد.

در ادامه سرکارخانم دانشور مشاور اموربانوان در فرمانداری گفت: از بهمن سال ۷۳ که در فرمانداری بم مشغول به فعالیت شدم و فراز و نشیب های زیادی را پشت سرگذراندم اما زلزله سال ۸۲ و از دست دادن جان شهروندان و خصوصا همکارانم تلخ ترین اتفاق دوران کاری و زندگی بنده بوده است.

الهه دانشور بیان کرد: به نظر بنده بازنشستگی پایان خط نیست بلکه سرآغاز خط جدید و یک فرصت است تا کارنامه ای که برای خود به جا گذاشته ایم را مرور کنیم و خوشا به حال افرادی که با سخنان یا قلم خود بر علیه کسی کاری نکرده باشند و دارای وجدان آرامی باشند.

در پایان شهسوارپور فرماندار بم و مطهری نیا معاون توسعه و پشتیبانی فرمانداری ،با اهدای لوحی از زحمات و تلاش بانوان شاغل در فرمانداری  قدردانی کردند و سرکارخانم دانشور به افتخار بازنشتگی نائل آمد و حکم بازنشتگی خود را از فرماندار بم دریافت کرد.

شهرستان بم در فاصله ۱۹۵ کیلومتری استان کرمان واقع شده استو

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها