۱۸۰ کیلو تریاک در جاده باشت به گچساران کشف شد

گچساران - ایرنا -فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۸۰ کیلو گرم ماده مخدر از نوع تریاک در محور ارتباطی باشت به گچساران به باشت توسط ماموران مبارزه با مواد مخدر کشف شد.

سردار کیقباد مصطفایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودروی وانت سایپا مشکوک به حمل مواد مخدر در نزدیکی دو راهی شوش به باشت ، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر باشت ضمن هماهنگی با مرجع قضائی به محل اعزام شدند.

وی افزود: ماموران پس از بررسی خودروها ۱۸۰ کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک که در چند گاو صندوق جاسازی شده بود کشف شد. 

مصطفایی با اشاره به اینکه رانندگان این خودروها متواری شده اند تاکید کرد: تلاش برای دستگیری متهمان در دستور کار پلیس قرار دارد.

وی از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

کشف کالای قاچاق در گچساران

فرمانده انتظامی گچساران هم از کشف محموله های کالای قاچاق  به ارزش بیش از چهار میلیارد و۷۰۰  میلیون ریال در محور مواصلاتی دیلم به گچساران خبر داد.

سرهنگ سید محمد موسوی  اظهار داشت: ماموران در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز ماموران  ضمن هماهنگی با مرجع قضایی در محور دیلم  به گچساران ایست و بازرسی دایر کردند و آنان در حین انجام ایست و بازرسی به ۲ دستگاه اتوبوس مشکوک و آنان را توقیف کردند. 
وی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از این اتوبوس های مسافربری تعداد ۵۸دستگاه انواع لوازم خانگی، ۸۵۰ عدد ظروف آشپزخانه و هفت هزار و  ۲۵۷عدد انواع لوازم تحریر،۲ دستگاه موتور مستعمل خودرو سواری قاچاق فاقد هرگونه مدارک گمرکی را کشف و ضبط کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها