مربیان ماشین‌سازی تبریز نقره‌ داغ شدند

تهران- ایرنا- کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای تخلفات تیم ماشین‌سازی تبریز را صادر کرد.

به گزارش ایرنا، دیدار بین تیم های ماشین سازی و سپاهان از هفته دهم لیگ برتر برگزار شد که از «سیامک کوهنورد» مربی تیم ماشین‌سازی تخلفاتی مبنی بر نقض اصول کلی رفتار و استفاده از کارت دیگری و اهانت به داور مسابقه رخ داد. وی به سه ماه محرومیت از حضور در کلیه ورزشگاه‌های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت ۵۰۰ میلیون جریمه نقدی وفق مواد ۵۱ – ۵۵ و ۵۰ و ۱۱۷ مقررات انضباطی محکوم شد.

بابک رضی دیگر مربی ماشین سازی به دلیل نقض اصول کلی رفتار و استفاده از کارت دیگری و اهانت به داور مسابقه به سه ماه محرومیت از حضور در کلیه ورزشگاه‌های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت ۵۰۰ میلیون جریمه نقدی وفق مواد ۵۱ ، ۵۵ ،۵۰ و ۱۱۷ مقررات انضباطی محکوم شد.

همچنین آیدین رحیمی به دلیل دلیل نقض اصول کلی رفتار و در اختیار دادن کارت خود به دیگری و عدم اطلاع به سازمان لیگ به دو ماه محرومیت از حضور در کلیه ورزشگاههای فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت ۳۰۰ میلیون جریمه نقدی وفق مواد ۵۱ ،۵۰ و ۱۱۷ مقررات انضباطی محکوم شد.

همچنین محمود شجاعی مربی تیم تراکتور به دلیل نقض اصول کلی رفتار و عدم ابطال کارت سابق خود و عدم اطلاع به سازمان لیگ به مبلغ ۲۰۰میلیون ریال جریمه نقدی وفق مواد ۵۱ ،۵۰ و ۱۱۷ مقررات انضباطی محکوم است.

ضمن اینکه پزشک تیم ماشین سازی بابت در اختیار قراردادن کارت خود به دیگری و نقض اصول کلی رفتار به مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی وفق مواد ۵۱ ،۵۰ و ۱۱۷ مقررات انضباطی محکوم شد

لازم به ذکر است که باشگاه ماشین سازی نیز به دلیل نقض اصول کلی رفتار وفق مواد ۵۰ ، ۵۱ و ۱۱۷ به پرداخت ۵۰۰ میلیون ریال  جریمه نقدی محکوم شده و وفق ماده ۵۰ نسبت به جرایم مذکور بطور تضامنی با اشخاص دیگر مسئولیت دارد .

مفاد رای نسبت به کلیه اشخاص ظرف مدت یک هفته در کمیته استیناف از زمان ابلاغ قابل تجدیدنظرخواهی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha