۵۰ مادر زندانی غیرعمد با پویش مردمی آزاد شدند

تهران- ایرنا- پویش مردمی آزادی مادران زندانی و گلریزان به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) با آزادی ۵۰ مادر زندانی غیرعمد و با حضور پیروز حناچی، شهردار تهران، محمد سالاری و شهربانو امانی از اعضای شورای اسلامی تهران و محمود کلهری، شهردار منطقه ۵ برگزار شد.

به گزارش ایرنا از شهرداری تهران، پیروز حناچی شهردار تهران روز چهارشنبه در گلریزان و آیین پویش مردمی آزادی مادران زندانی و با تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: این روز به درستی روز زن و بزرگداشت مقام مادر نامگذاری شده است و از همه کسانی که این سنت حسنه و پویش را با نیست خیر پایه گذاری کردند تشکر می کنم.

وی با بیان اینکه در سالگرد پیروزی انقلاب، یاد امام و شهدا را در بهار آزادی گرامی می داریم، افزود: با همه سختی هایی که انقلاب اسلامی داشت اما یکی از آرام‌ترین انقلاب های جهان بود.

شهردار تهران با اشاره به آیه ای از سوره آل عمران، عنوان کرد: در این آیه آمده است؛ «هر کسی که از دنیا می‌رود به خدا می گوید مرا به دنیا برگردان شاید عمل صالحی انجام دهم». بنابراین این جلسات و فرصت‌ها برای شرکت در امر خیر فرصتی است که در دنیای دیگر آن را آرزو خواهیم کرد.

حناچی یادآور شد: سال گذشته ۳۵ مادر زندانی آزاد شدند و امسال هدفگذاری برای آزاد کردن ۵۰ مادری که دارای جرایم غیرعمد هستند انجام شده و امیدواریم این حرکت ذخیره آخرت برای کسانی باشد که در این امر مهم شرکت کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha