هاشمی: اگر «انصاریان» به مقاومت خود ادامه دهد، خوب می‌شود

تهران- ایرنا- بازیگر سینما و تلویزیون، گفت: به نظر من اگر علی انصاریان در دو، سه روز آینده مقاومت کند، خوب می شود.

به گزارش ایرنا، از صبح امروز (سه شنبه) تعداد زیادی از دوستان و هواداران «علی انصاریان مقابل بیمارستان فرهیختگان حضور یافته و پیگیر وضعیت وی هستند.

در ادامه حضور دوستان او در بیمارستان، «سید جواد هاشمی» بازیگر سینما و تلویزیون دقایقی پیش به محل بستری شدن انصاریان رفت و پس از عیادت از پیشکسوت پرسپولیس در گفت و گویی اظهار داشت: سطح اکسیژن خون انصاریان در حال حاضر ۵۵ است و نسبت به صبح که اکسیژنش ۳۰ بود، شرایط بهتری دارد. ضربان قلب او نیز بر روی ۱۸۰ بود که الان به ۱۳۰ رسیده است.

وی افزود: انصاریان در حال مقاوت کردن است و ما نیز باید برای او انرژی بفرستیم و کمکش کنیم. به نظر من اگر او تا دو، سه روز آینده مقاومت کند، خوب می شود. هیچ چیزی مهم تر از مقاومت نیست حتی دارو و درمان.   

هاشمی در خصوص شایعات پیرامون وضعیت انصاریان، گفت: از همه می خواهم که شایعه پراکنی نکنند. علی هنوز نفس می کشد. نباید با اخبار دروغ، مادر او را ناراحت کنند. به نظر من این بدترین نوع برخورد مجازی است که همه از آن ناله می کنند. 

بازیگر سینما و تلویزیون تصریح کرد: کرونا بیماری ناشناخته ای نه تنها در ایران بلکه در جهان است. من بالا سر او بودم و با دکتر سید محمدرضا هاشمیان نیز در این خصوص صحبت کردم . او به این موضوع اشاره دارد که انصاریان باید مقاومت کند. دکتر هاشمیان هم اکنون در کنار انصاریان است و ۶۰ ساعتی می شود که نخوابیده است. 

 انصاریان حدود ۱۲ روز پیش به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان فرهیختگان بستری شده بود و درمان او تا به امروز ادامه دارد. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

سرخط اخبار ورزش