۱۴ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۳۷
کد خبرنگار: 1209
کد خبر: 84209085
۳ نفر

برچسب‌ها

حال «انصاریان» اندکی بهبود یافت

تهران- ایرنا- آخرین خبرها از وضعیت بیماری علی انصاریان حاکی از آن است که سطح اکسیژن خون او به ۵۰ رسیده و حال او اندکی بهبود یافته است.

به گزارش ایرنا، از صبح امروز تعداد زیادی هوادار جلوی بیمارستان فرهیختگان حضور یافته و پیگیر وضعیت انصاریان هستند که خیلی از آنان تا اواخر ساعت امروز(سه شنبه) همچنان اینجا حضور دارند و پیگیر وضعیت وی هستند.

هواداران چند بار با خواندن مداحی و دعای امن یجیب برای انصاریان آرزوی سلامتی کردند و از خدا خواستند تا در شب میلاد فاطمه زهرا(س) بهبود یابد. حتی یک هوادار نابینا به بیمارستان آمد که راجب انصاریان صحبت می‌کرد و می‌گفت وی را ندیدم اما آنگونه که از او شنیدم انصاریان فردی شوخ طبع و جنگجو بود و خیلی پیگیر احوال او هستم.

از صبح تاکنون اکسیژن خون انصاریان بهتر شده و به ۵۰ رسیده است اما همچنان در همان حالت و روند بهبودی او خیلی کم بوده است و پزشکان در حال تلاش هستند تا شرایط او بهتر شود.

انصاریان حدود ۱۲ روز پیش به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان فرهیختگان بستری شد و و امروز «حامد اژدری» یکی از بستگان او درخصوص وضعیت این پیشکسوت پرسپولیس گفت: سطح اکسیژین علی خیلی پایین است و از طرفی ضربان قلب او بالا است. به دلیل شرایطی که وجود داشت مجبور شدند اینتوبه کنند اما پس از انجام این عمل اکسیژن خون باید حداقل روی ۹۰ باشد اما اکنون اکسیژن انصاریان روی ۳۰ است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

سرخط اخبار ورزش