آیت الله جزایری: واکسن ایرانی را با افتخار تزریق می کنم

اهواز - ایرنا - نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: واکسن ایرانی کرونا برایم اولویت است و با افتخار آن را تزریق خواهم کرد. 

آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری سه شنبه شب در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طبق گفته کارشناسان و متخصصان وزارت بهداشت، واکسن ایرانی کرونا صددرصد ایمن و قابل اعتماد است.

وی گفت: ایرانی ها همیشه ثابت کرده اند که در علم  پیشرو هستند و این بار هم دنیا را شگفت زده خواهند کرد. 

وی افزود: خوشبختانه خبرهای خوبی طی روزهای گذشته از واکسن ایرانی کرونا شنیده ایم و این اعتماد ما را به دستاوردهای دانشمندان کشورمان بالا برده است. 

زعیم حوزه های علمیه خوزستان گفت: واکسن ایرانی کرونا در فاز نخست آزمایش انسانی عارضه خاصی نداشته و این موضوع نشان از یک موفقیت بزرگ در بخش پزشکی ایران دارد و مردم هم باید به این موفقیت احترام بگذارند.

وی با بیان اینکه واکسن های اروپایی و آمریکایی تاکنون دهها نفر را به کام مرگ کشانده اند افزود: به همین دلیل قابل اعتماد نیستند  و من به همراه خانواده ام تا زمان عرضه واکسن کرونای ایرانی منتظر می مانیم. 

آیت الله جزایری ضمن قدردانی  از تلاش کادر درمان و پزشکی کشور و خوزستان برای مهار و کنترل این بیماری گفت: همه مردم باید در کنار تلاش های شبانه روزی کادر درمان، با رعایت پروتکل های بهداشتی در مهار این بیماری منحوس کمک کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها