رزمایش "الی بیت‌المقدس" بسیجیان اصفهان در حال برگزاری است

اصفهان- ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت امام صادق(ع) اصفهان از برگزاری رزمایش موسوم به "الی بیت‌المقدس" بسیج این شهر با رویکرد دفاعی و امنیتی در دهه فجر خبر داد.

سرهنگ پاسدار محمد نصر اصفهانی روز سه‌شنبه در گفت‌گو با ایرنا اظهار داشت: این رزمایش در سطح رده‌های تحت پوشش ناحیه امام صادق(ع) با محوریت ۲۵۸ دسته رزمی پایگاه‌های مقاومت بسیج محلی برادر از تاریخ ۱۲ بهمن آغاز شده است و تا ۲۲ بهمن ادامه دارد.
وی افزود: این رزمایش در سطح محلات اصفهان با اجرای گشت‌های محله‌محور رضویون پایگاه‌ها، گشت‌های پشتیبان عملیاتی خودرویی و موتوری حوزه‌های مقاومت، گشت‌های خودرویی عملیاتی، اجرای تورهای ایست و کنترل در مبادی ورودی شهر، تمرین اجرای طرح عملیاتی دفاع از مقر رده‌های بسیج، افزایش امنیت عمومی، آمادگی نیروهای بسیجی برای مقابله با تهدیدات امنیتی در سطح محلات در حال  اجراست.
 نصر خاطرنشان کرد: رزمایش‌های بسیج در طول سال بویژه در مناسبت‌های مختلف در حال اجراست و هدف اصلی از اجرای آن گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر، تقویت روحیه و امیدواری مردم، ایجاد شور و نشاط انقلابی، افزایش امنیت، اعلام آمادگی  و نمایش اقتدار بسیج است.
 ناحیه مقاومت بسیج حضرت امام صادق(ع)، بخش شرقی شهر اصفهان را از محوریت خیابان چهارباغ زیر پوشش دارد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها