اوحدی وصل عاشقانه جانباز شهید سرتیپ اسداله عمادی را تسلیت گفت

تهران - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران وصل عاشقانه جانباز شهید گرانقدر «امیر سرتیپ اسداله عمادی» فرمانده سابق توپخانه لشکر ۲۱ نیروی زمینی ارتش و دارای مدال فتح خرمشهر را تهنیت گفت.

به گزارش ایرنا از ‌«ایثار»،سعید اوحدی در پیام خود خطاب به خانواده محترم جانباز شهید گرانقدر عمادی آورده است: عظمت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون همت ایثارگران و دلاوری جانبازان سرافراز و سربلندی است‌ که بر سر پیمان ماندند و در اعتلای خط سرخ شهادت و میراث گرانقدر شهدا کوشیدند.

آنان که دیروز پیشگامان عرصه نبرد حق علیه باطل بودند و امروز پهلوانان عرصه شکیبایی و اسوه‌های استقامت هستند. جانبازان با روح آسمانی خویش متجلی شکوه ایثار و فداکاری گشتند و اجر ایمان و مجاهدتشان، روح پر تمنای آنان را به همرزمان شهیدشان واصل می‌کند.

وصل عاشقانه جانباز شهید گرانقدر «امیر سرتیپ اسداله عمادی» فرمانده سابق توپخانه لشکر ۲۱ نیروی زمینی ارتش و دارای مدال فتح خرمشهر که پس از ۴۰ سال مجروحیت به درجه رفیع شهادت نائل آمدند، تهنیت باد که شایسته و سزاوار این مرتبه والا بود.

آن جانباز والا مقام پس از سال‌ها شکیبایی به خیل یاران شهید خویش پیوست. ضمن عرض تسلیت و همدردی با شما خانواده محترم، صبر جمیل بازماندگان و علو درجات آن جانباز شهید معزز را از بارگاه ایزد منان خواستارم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =

سرخط اخبار جامعه