انقلاب ایران مُلهم از انقلاب فاطمه زهرا(س) است
عکس آرشیوی است

اصفهان - ایرنا - رییس عقیدتی، سیاسی پایگاه چهارم رزمی هوانیروز اصفهان گفت: انقلاب اسلامی مردم ایران در امتداد و الهام گرفته از انقلاب فاطمه زهرا(س) است.

حجت‌الاسلام والمسلمین عیسی کیانی روز سه‌شنبه در آیین گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی و ایام ولادت حضرت زهرا(س) با اشاره به آیه ۸۱ سوره اسرا افزود: اگرچه ممکن است باطل در مقطعی از زمان، فرصت جولان داشته باشد ولی ماندگاری حق و رفتنی بودن باطل، یک اصل قرآنی است و بر اساس نص قرآن، آینده جهان در اختیار صالحان قرار خواهد داشت.
وی اظهار داشت: امام خمینی(ره) با بهره‌گیری از ۲ منبع قرآن و عترت از جمله بهره‌گرفتن از مکتب فاطمی، طرح تشکیل نظام اسلامی را دنبال کردند.
 رییس عقیدتی، سیاسی پایگاه هوانیروز اصفهان تصریح کرد: همانگونه که حضرت زهرا (س) جان خود را در راه ولایت فدا کردند، امام خمینی(ره) نیز جان خویش را برای تحقق ولایت "فقیه" در دست گرفتند تا جایی که دشمن برای زهره چشم گرفتن از ایشان، فرزندشان حاج آقا مصطفی را ترور کرد.
وی اضافه کرد: البته امام در این مسیر مقاومت و حتی زمانی که پرواز ایشان از پاریس به تهران را تهدید کردند بدون ذره‌ای هراس به ایران آمدند و به یاری امت، نظام اسلامی را بعد از ۱۴۰۰ سال در ایران تاسیس کردند.
حجت الاسلام کیانی افزود: امروز نیز رهبر معظم انقلاب در راه دفاع از اسلام و نظام اسلامی شیعی که بعد از حکومت علوی و حکومت کوتاه امام حسن(ع) سابقه نداشته، محکم ایستاده است و کشتی انقلاب با رهبری‌های ایشان در طوفان حوادث به سمت رشد و تعالی طی طریق می‌کند.
وی اضافه کرد: دشمنان اسلام، امروز نیز همان راه دشمنی برای محو نظام اسلامی و ولایت را با بحران‌سازی‌ها، تحریم‌ها و فتنه‌های مختلف ادامه می‌دهند تا جایی‌که برخی از سران آمریکای جنایتکار چند سال پیش به صراحت اعلام کردند انقلاب اسلامی ایران چهل سالگی خود را نخواهد دید.
رییس عقیدتی، سیاسی پایگاه هوانیروز اصفهان ادامه داد: غافل از اینکه ملت ایران در مسیر الهی خود محکم ایستاده و تا پای جان از آرمان‌های الهی امام کوتاه نمی‌آید و البته مردم ما می‌دانند که کثرت تهدیدها نشانه قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
آیین گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی و ایام ولادت حضرت زهرا(س) با حضور خلبانان پیشکسوت دوران دفاع مقدس و کارکنان پایگاه چهارم رزمی هوانیروز اصفهان در مجموعه ورزشی روباز این پایگاه با رعایت موازین بهداشتی برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها