یک واحد مرغداری گوشتی به ظرفیت ۲۰ هزار قطعه در دشتیاری افتتاح شد

چابهار- ایرنا- فرماندار دشتیاری در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: یک واحد مرغداری گوشتی به ظرفیت ۲۰ هزار قطعه و با اعتبار سه میلیارد تومان با ایجاد اشتغال ۱۷ نفر در بخش مرکزی این شهرستان افتتاح شد.

عادل عفتی روز سه‌شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در تولید ثروت عمومی و ایجاد اشتغال پایدار در منطقه اهمیت زیادی دارد.

وی همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی مسوول در حوزه سرمایه‌گذاری را خواستار شد و افزود: امروز در کشور هیچ امری مهمتر از ایجاد اشتغال آن هم توسط مردم نیست و تمام تلاش مدیران باید در جهت حمایت کامل از سرمایه  بخش خصوصی باشد.

فرماندار دشتیاری بیان کرد: گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ۵۵ پروژه عمرانی با اعتباری ۲۶ میلیارد و ۷۲۶ میلیون تومان در این شهرستان‌ در حال افتتاح است.

وی از جمله پروژه های مورد بهره‌برداری را شامل ۶ پروژه در حوزه عمران روستایی، ۲ پروژه در حوزه عمران شهری، یک پروژه در حوزه راه، ۲ پروژه در حوزه بهداشت و درمان، ۲۲ پروژه در حوزه برق، ۶ پروژه در حوزه آموزش و پرورش، یک پروژه در حوزه ورزش، ۱۰ پروژه در حوزه مسکن مددجویان، ۳ پروژه در حوزه اشتغال مددجویان بهزیستی، یک پروژه در حوزه کشاروزی و یک پروژه در حوزه محیط زیست عنوان کرد.

عفتی با اشاره به پروژه‌های کلنگ‌زنی در دهه فجر گفت: سه پروژه در حوزه راه با اعتباری بالغ‌بر ۲۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کلنگ‌زنی می‌شود که در مجموع با احتساب پروژه‌های قابل بهره‌برداری تعداد ۵۸ پروژه با اعتبار ۵۴ میلیارد و ۲۰۶ میلیون تومان در سطح شهرستان دشتیاری با تاکید بر توسعه زیرساخت در دهه مبارک فجر افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

وی ادامه داد: تعداد ۴۲۰ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم در پروژه‌های مذکور مشغول به کار می شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =

سرخط اخبار استان‌ها