گروه‌های مقاومت فلسطین میزبانی شبکه مصری از گانتس را محکوم کردند

تهران – ایرنا- گروه‌های مقاومت فلسطین سه‌شنبه شب در بیانیه‌ای میزبانی شبکه تلویزیونی "الغد" مصر" از "بنی گانتس" وزیر جنگ رژیم صهیونیستی برای تهدید گروه‌های فلسطینی و مقاومت را به شدت محکوم کردند.

به گزارش ایرنا از شبکه تلویزیونی "فلسطین الیوم"، در این بیانیه از شبکه "الغد" مصر خواسته شده است که از رویکرد سازشکارانه با رژیم صهیونیستی بازگردد و فورا از مردم فلسطین و همه مسلمانان به خاطر این اقدام عذرخواهی کند.

در این بیانیه همچنین از ملت‌ها خواسته شده است که تمام کشورهایی را که شتابان درحال عادی‌سازی روابط و قرار گرفتن در آغوش رژیم صهیونیستی هستند را تحریم کنند.

گروه‌های مقاومت همچنین رژیم صهیونیستی را مسؤول کامل جان اسیران فلسطینی دربند دانسته و اعلام کرده است که در سایه سیاست سرکوب صهیونیست‌ها و اهمال پزشکی، همچنان از این زندانیان حمایت می‌کنیم.

گانتس چند روز پیش در گفت وگوی اختصاصی با شبکه "الغد" ضمن تکرار تهدیدهای توخالی خود علیه ایران و گروه‌های مقاومت و بدون اشاره به جنایت رژیم صهیونیستی علیه ملت‌های منطقه ادعا کرد که گروه‌های فلسطینی و لبنانی موشک‌های خود را راهی مناطق مسکونی در اسرائیل می‌کنند، ادعایی که بارها توسط مقام‌های فلسطینی رد شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

سرخط اخبار جهان