دهه فجر فرصتی مهم برای انعکاس دستاوردهای نظام اسلامی است

چابهار- ایرنا- فرماندار سرباز در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: دهه فجر فرصتی مهم برای انعکاس دستاوردهای نظام اسلامی است چون انقلاب اسلامی ایران بی‌شک پدیدهای نوظهور در قرن حاضر محسوب می‌شود.

به گزارش ایرنا فرامرز دانش روز سه شنبه در همایش هماندیشی علما و معتمدان با مسوولان سرباز ضمن تبریک چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و میلاد حضرت فاطمه زهرا اظهارداشت: انقلاب اسلامی ایران انقلابی آرمانگرا، اسلامگرا، عالمگیر، جهان شمول و بینظیر در جهان اسلام چون امام خمینی (ره) هدایت شد و تحولی شگرف در عرصه روابط بین الملل و در معادلات سیاسی دولت‌های جهان پدید آورد.

وی با اشاره به قرار گرفتن در چهل  و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: تشکیل هر حکومت جدیدی نیازمند سه عنصر رهبری، حضور حداکثری مردم در صحنه و هم نوایی رهبر و ملت در اعتراض به وضعیت حاکم بر جامعه است.

فرماندار سرباز ادامه داد: در پیروزی انقلاب اسلامی ایران علاوه بر عناصر مذکور، انگیزه الهی موجب دستیابی به پیروزی شد.

وی تصریح کرد: هیچ حکومتی بدون نظر و رای ملت نخواهد ماند، انقلاب اسلامی در یک تعریف خاص محدود نمی‌شود.

دانش ادامه داد: میزان همیشه رأی ملت است، حکومت‌های انقلاب اسلامی برگرفته از آزادی ملت و توسط مردم انتخاب می‌شوند و ما به عنوان اعضای هیات اجرایی و صیانت از آرای مردم سعی داریم انتخابات سالمی در شهرستان برگزار کنیم.

وی افزود اگر امنیتی در شهرستان سرباز است به همت و تلاش شما معتمدان و روحانیون بوده است.

فرماندار سرباز تصریح کرد: همانطور که آرای یک روستا را نگاه کنیم یکسانی آرا مشخص کننده اتحاد مردم بوده و این خود عاملی برای نشان دادن نقش پررنگ معتمدین و علما  است.

وی  از علما و معتمدان درخواست کرد تا مردم را نسبت به ایام انتخابات آگاه و داوطلبان شوراها را نسبت به دریافت گواهی عدم سوء پیشینه تشویق کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها