معاون علمی و فناوری رییس جمهوری مشهد را ترک کرد

مشهد- ایرنا- معاون علمی و فناوری رییس جمهور که برای افتتاح و رونمایی از چندین طرح دانش بنیان صبح سه شنبه وارد مشهد شد عصر امروز این شهر را از طریق فردوگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد به مقصد تهران ترک کرد.

به گزارش خبرنگار در سفر امروز سورنا ستاری به مشهد خط تولید "دستگاه ونتیلاتور جدید" توسط معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در یکی از شرکتهای فناور زیرمجموعه پارک علم و فناوری خراسان رضوی در مشهد راه اندازی شد.

امروز همچنین دستاوردهای ساخت داخل سامانه‌های ریلی درون‌شهری با حضور معاون علمی رییس جمهور رونمایی شد. ستاری همچنین در مراسم رونمایی از ۱۰۰ اقدام نوآورانه و خلاقانه شهرداری مشهد شرکت کرد.

مرکز شتاب ایده با فعالیت در حوزه‌های صنعت ساختمان، آب، انرژی و محیط زیست نیز صبح امروز طی مراسمی با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در مشهد گشایش یافت و ساختمان جدید پارک علم و فناوری خراسان در مشهد هم با حضور او افتتاح شد.

در ادامه برنامه‌های سفر معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به مشهد عصر امروز نیز ۹طرح مربوط به شرکتهای دانش‌بنیان طی مراسمی در محل پارک علم و فناوری خراسان در این شهر رونمایی شد و بهره‌برداری رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =