افزایش ۴۰ درصدی فروش شرکتهای دانش بنیان کشور

مشهد- ایرنا- معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: شرکتهای دانش بنیان کشور پارسال ۱۲۰ هزار میلیارد تومان و امسال تا کنون نسبت به پارسال ۴۰ درصد بیشتر فروش داشته‌اند.

سورنا ستاری عصر سه شنبه در حاشیه افتتاح ۹ طرح دانش بنیان در پارک علم و فناوری خراسان رضوی در گفت و گو با خبرنگاران در مشهد افزود: فروش دقیق شرکتها تیرماه سال آینده و زمانی که اظهارنامه مالیاتی آنها درمی‌آید مشخص می‌شود.

وی با بیان این که شرکتهای دانش بنیان را به اشکال مختلف حمایت می‌کنیم ادامه داد: در حال حاضر ۴۱ شرکت دانش بنیان در بورس حضور دارند.

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: هر تعداد ساختمان به ما تحویل دهند آنها را برای جوانان تجهیز می‌کنیم و استارتاپهای کوچک را در مراکز نوآوری داخل و خارج دانشگاه مورد حمایت قرار می‌دهیم و تمامی فرآیندهایی که در حوزه تجاری سازی اتفاق بیفتد را پیگیری می‌کنیم.

ستاری افزود: توسعه کارخانه نوآوری مشهد از جمله برنامه‌هایی است که طی چند روز آینده تیمها در آن مستقر می‌شوند و محلی می‌شود برای زایش شرکتها و محلی که یک جوان بتواند ایده خود را به تیم و تیم را تبدیل به شرکت و کسب و کار خود را راه اندازی کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =