وبینار آموزشی فناوری اطلاعات در آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود

ارومیه- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان‌غربی با اشاره به برگزاری وبینار آموزشی تولید محتوا در حوزه فناوری اطلاعات در استان، گفت: این وبینار در راستای ارتقای سطح علمی فعالان و علاقه مندان به تولید محتوا در این حوزه برگزار می‌شود.

قاسم جلیلی‌نژاد روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به سابقه برگزاری سه دوره جشنواره تولید محتوای معنوی در فضای مجازی در آذربایجان‌غربی، اظهار داشت: با توجه به پتانسیل موجود در استان برای ساخت اپلیکیشن، انیمیشن و بازی و با هدف ارتقای سطح تولیدات این حوزه، وبینار آموزشی تولید محتوا در حوزه فناوری اطلاعات با تدریس یکی از برترین سازنده گان بازی و انمیشن مطرح کشور در سطح بین المللی برگزار می‌شود. 

وی افزود: محور این وبینار در سه بخش ساخت اپلیکیشن ، انیمیشن و بازی بوده و در ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه جاری از ساعت ۱۰ تا ۱۲ برگزار می شود.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان‌غربی بیان کرد: این وبینار در بستر بومی آسان سمینار که این شرکت نیز از تامین کنندگان بستر برگزاری رویدادها و سمینارها در سطح ملی است شکل می‌گیرد و ثبت نام در آن برای عموم آزاد و رایگان است.

به گزارش ایرنا علاقه مندان برای ثبت نام می توانند به وبگاه اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی به آدرس wa.ict.gov.ir  مراجعه و ثبت نام کنند.

وبینارها در واقع جایگزینی برای دوره‌های آموزشی حضوری و سمینارها و کارگاه‌های مختلف است که به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها