نهضت دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران باید نهادینه شود

تهران - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران بر ضرورت نهادینه شدن نهضت دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در میان مدیران و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد.

به گزارش ایرنا از «ایثار»، سعید اوحدی روز سه‌شنبه در سی و پنجمین نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران با تبریک دهه مبارک فجر و میلاد حضرت زهرا(س) با اشاره به برگزاری همایش مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران،گفت: خوشبختانه برگزاری این همایش ثمرات بسیار خوب و مثبتی در پی داشت و اثرات آن را به خصوص در حوزه پیگیری اجرای تفاهم‌نامه‌های منعقد شده در استان‌ها می‌بینیم.

وی با تأکید بر اهمیت موضوع تحول اداری در بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مسیری که در این زمینه در بنیاد شهید و امور ایثارگران طی شده باید مورد نقد و بررسی قرار گیرد و خروجی کارها مشخص شود تا بتوانیم برنامه‌ریزی بهتری برای آینده داشته باشیم.

مدیران ستادی بنیاد شهید به صورت مستمر در استان‌ها حضور داشته باشند

معاون رییس جمهور افزود: تحرک و پویایی در مجموعه از مرکز شروع می‌شود و لازم است که معاونین و مدیران ستادی بنیاد شهید و امور ایثارگران به صورت مستمر در استان‌ها حضور داشته باشند. در این راستا ضروری است که هرچه سریعتر جدول سفرهای استانی در تمام معاونت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران آماده شود.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه نهضت دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران باید در میان مدیران و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران نهادینه شود، افزود: اجرای طرح سپاس و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران جزو بزرگترین افتخارات و توفیقات بنیاد شهید و امور ایثارگران است و لازم است که تمام مدیران و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران همواره به شکل مستمر در اجرای این طرح فعال باشند و در واقع این نهضت در بین مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران نهادینه شود.

امام خمینی(ره) رهبری جریانی مبتنی بر عقل و اندیشه بود

حجت الاسلام والمسلمین یوسفعلی شکری نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این جلسه ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر و ولادت حضرت زهرا(س) گفت: انسان‌ها در مسیر حیات خود با امتحان‌های بزرگی روبرو هستند و با دو نگاه به این امتحان‌ها می‌نگرند؛ نگاه عقلی و الهی و نگاه باطل و شر. عاقبت و سرنوشت انسان‌ها با انتخاب هر کدام از این مسیرها مشخص می‌شود.

وی افزود: امام خمینی(ره) رهبری جریانی را داشتند که مبتنی بر عقل، اندیشه، حکمت و درک بود. ایشان هرگز انسان‌ها را بر حرکت‌های بی‌پایه هدایت نکردند و امروز نیز اگر بتوانیم مسیر خود را با راه امام(ره) هماهنگ کنیم می‌توانیم خود را انقلابی بنامیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =

سرخط اخبار جامعه