۱۴ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۳۹
کد خبرنگار: 1455
کد خبر: 84208783
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۰ پارک در خرم آباد بهره برداری می شود

خرم‌آباد - ایرنا - نایب رییس شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: تا پایان سال جاری ۱۰ پارک در خرم آباد افتتاح و بهره برداری می شود.

زهرا نظری روز سه شنبه در آئین کلنگ زنی و افتتاح ۲ پروژه بوستان شهدای سلامت و درختکاری و توسعه پارک آبشار طلایی بیان کرد : در یک سال و نیم گذشته ، ۱۵ پارک محله‌ای با پیگیری شورای شهر و همکاری شهرداران افتتاح شد و  از این تعداد ، ۱۰ پارک تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

وی اظهار داشت: پروژه نخست به پاس تلاش ها و زحمات کار بهداشت و درمان در مراقبت از بیماران کرونایی کلنگ زنی شد  و تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

وی با بیان اینکه حدود سه هکتار برای پروژه آبشار طلایی در نظر گرفته شده است، افزود: امروز یک هکتار از این پارک درختکاری شد.

نظری افزود: امنیت فضای سبز و درختان بر همگان روشن است و امروز به واسطه اینکه انسان ها طبیعت را دستکاری کرده اند و سبب آلودگی هوا و کاهش سرانه جنگل‌ها در سطح کشور شده اند ، بهترین راه دفاع در مقابل تغییرات اقلیمی کاشت درختان است که به کاهش گرم شدن سطح زمین کمک کند.

وی اظهار داشت: یک درخت می تواند سبب کاهش آلودگی‌های مختلف ‌شود ، باید فرهنگ‌سازی کنیم و گامی در جهت مقابله با تغییرات اقلیمی در راستای سلامت انسان و محیط زیست برداریم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها