امام جمعه کاشان: دشمن به دنبال ناامیدی مردم در انتخابات است

کاشان - ایرنا - نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان گفت: تلاش دشمن دلسرد و ناامید کردن مردم ایران از شرکت در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۴۰۰ است.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله عباسعلی سلیمانی روز سه‌شنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی منطقه کاشان افزود: مردم فهیم و ولایمت‌مدار ایران اسلامی، با بصیرت و فهم بیشتر نه تنها در این انتخابات شانه خالی نمی‌کنند بلکه همانند انتخابات گذشته به صورت برجسته و سرآمد شرکت می‌کنند.

سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری هم‌زمان با ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

رییس شورای فرهنگ عمومی منطقه شمال اصفهان اظهار داشت: امروزه آفت‌ها و آسیب‌های فرهنگی فراوانی در جامعه بوجود آمده که به تعبیر رهبر معظم انقلاب همجه فرهنگی، شبیه‌خون، ناتو و سونامی فرهنگی است.

وی با بیان اینکه این خطرها در جامعه وجود دارد و انکارناپذیر است، اظهار داشت: امروزه فضای مجازی در بیرون نیست، بلکه به خانه‌های ایرانیان نفوذ پیدا کرده است.

آیت‌الله سلیمانی در بخش دیگری شورای فرهنگ عمومی کشور را نیازمند رصد تمام عیار در تمامی مسایل دانست و گفت: نشست‌های این شورا در منطقه کاشان باید جدی‌تر برگزار شود.

امام جمعه کاشان برگزاری کنگره ملی بزرگداشت آیت‌الله سیدابوالقاسم کاشانی را خواستار شد و تاکیدکرد: می‌توان با برگزاری این کنگره گرد و غبار مظلومیت را از چهره این مجاهد وارسته زدود.

در نشست شورای فرهنگ عمومی منطقه کاشان برگزاری کنگره بزرگداشت آیت‌الله کاشانی از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن مفاخر و شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان مصوب و مقرر شد در این راستا برنامه‌ریزی شود.

نخستین نشست شورای فرهنگ عمومی منطقه کاشان (شمال اصفهان) با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و مدیران مرتبط شهرستان‌های کاشان، آران و بیدگل، نطنز و اردستان در تالار آزادی دانشگاه کاشان برگزار و حکم آیت‌الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان به عنوان رییس این شورا اعطا شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها