چهار طرح تولیدی و خدماتی در خلیل‌آباد خراسان رضوی به بهره‌برداری رسید

مشهد- ایرنا- چهار طرح تولیدی و خدماتی در شهرستان خلیل‌آباد خراسان رضوی هم‌زمان با سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی با اعتباری افزون بر ۳۵ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت خلیل‌آباد روز سه شنبه در حاشیه مراسم افتتاح طرح تولید تور و فنس به خبرنگار ایرنا گفت: این طرح با سرمایه‌گذاری بیش از ۲ میلیارد تومان به‌صورت سرمایه ثابت و در گردش بدون دریافت تسهیلات راه‌اندازی شد.

مجید مسروری با بیان این که تمام دستگاه‌های حاضر در منطقه، به‌صورت دستی است و این تنها دستگاه اتومات است افزود: راه اندازی این واحد تولیدی برای ۲۵ نفر به ‌صورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغال ایجاد کرده است.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت خلیل‌آباد گفت: دستگاه‌های دستی روزانه بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ متر توری ایجاد می‌کنند درصورتی‌که دستگاه اتومات افزون ‌بر ۲ هزار متر توری در روز تولید می‌کند.

مسروری با اشاره به افتتاح کارگاه تولیدی پنجره دوجداره افزود: این کارگاه تولیدی در منطقه برای نخستین بار راه‌اندازی و افتتاح شد که برای راه‌اندازی آن افزون ‌بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

وی با بیان این که با راه‌اندازی این کارگاه برای ۲۰ نفر به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغال ایجاد شده است ابراز امیدواری کرد دستگاه‌های شهرستان در و پنجره مورد نیاز خود را از این واحد تولیدی تهیه کنند.

همچنین در سومین روز از دهه فجر یک کارگاه تنورمالی با اعتباری افزون بر ۴۰ میلیون تومان و دفتر معاضدت قضایی دادگاه عمومی شهرستان خلیل‌آباد نیز به بهره‌برداری رسید.

شهرستان خلیل آباد در فاصله ۲۴۲ کیلومتری جنوب غرب مشهد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها