نمایندگی استاندارد دزفول شهرهای شمال خوزستان را زیرپوشش می‌برد

دزفول- ایرنا- مدیرکل استاندارد خوزستان گفت: نمایندگی استاندارد شهرستان دزفول به عنوان نمایندگی شمال خوزستان تقویت می‌شود و شهرهای شمالی خوزستان را تحت پوشش قرار خواهد دهد.

به گزارش ایرنا رضا قیصی‌پور روز سه شنبه در نشست هماهنگی برای تعامل بیشتر ادارات برای توسعه استاندارد دزفول در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان گفت: با توجه به حجم اقتصادی بالا در استان خوزستان که دومین اقتصاد کشور را شامل می‌شود لازم است استاندارد در این استان تقویت و توسعه یابد.
وی افزود: نمایندگی استاندارد در شهرهای آبادان، خرمشهر، بندرامام و دزفول مستقر است که باید از این ظرفیت در دزفول استفاده شود و با توسعه فعالیت‌های این حوزه، شهرهای شمالی خوزستان را پوشش داد.
مدیرکل استاندارد خوزستان اظهارداشت: چالش‌هایی در این خصوص با دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی وجود دارد که در نشست‌های برگزار شده ضمن بیان قابلیت‌ها ‌و وظایف، هماهنگی‌های لازم برای توسعه استاندارد در شمال خوزستان انجام شده است. 
وی با بیان اینکه فرماندار دزفول برای تامین سخت افزار و نرم افزارهای لازم قول مساعد داده است، افزود: با توجه به ظرفیت دزفول در صنعت و کشاورزی نمایندگی استاندارد این شهرستان از ۱۰ سال پیش راه اندازی شده و اکنون به دنبال توسعه آن با محوریت شمال خوزستان هستیم. 
فرماندار ویژه دزفول نیز در این نشست گفت: چالش های موجود در زمینه نیروی انسانی، ساختمان، راهکارهای دعوت کشاورزان برای استانداردسازی و استفاده از ظرفیت های صنعتی   مطرح و بررسی شده است.
علی فرهمندپور افزود: باید نمایندگی استاندارد شمال خوزستان تقویت شود که در این خصوص برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها