توزیع دارو در زاهدان، کمتر از ۱۲ ساعت

توزیع دارو در کمتر از ۱۲ ساعت با افتتاح مرکز توزیع دارو شرکت آدورا طب در زاهدان انجام می‌شود.

محسن فیاض دستجردی مدیر عامل شرکت آدورا طب در مراسم افتتاح اولین مرکز توزیع دارو در زاهدان با تاکید بر توزیع عادلانه دارو در کشور اظهار داشت: مرکز توزیع داروی زاهدان بیست و پنجمین مرکز توزیع شرکت آدورا طب است که با مساحت ۴۵۰ مترمربع و گنجایش بیش از ۴۴۰ پالت از انواع دارو، با بکارگیری آخرین استانداردهای روز دنیا به بهره برداری رسیده است. با افتتاح این مرکز، شرکت آدورا طب در استان سیستان و بلوچستان خدمات خود را با امکانات و ظرفیتی همچون مراکز استانی یزد، رشت و قزوین ارائه می دهد.

وی افزود: این مرکز دارای ناوگان جدید و مجهز به تمامی تجهیزات به روز و استاندارد توزیع با کیفیت دارو می باشد که البته باید تاکید کنم، برای تامین نیروی انسانی در این مرکز، بصورت ۱۰۰ درصد از توان بومی استفاده شده و در حال حاضر و برای شروع به فعالیت، بصورت مستقیم برای  ۱۶ نفر اشتغال زایی داشته است و فرصت های فراوانی را برای اشتغال زایی غیر مستقیم فراهم کرده است.

علی مهدیان عضو هیئت مدیره شرکت آدورا طب با تاکید بر اهمیت دسترسی سریع و ساده بیماران به دارو خاطر نشان کرد: آنچه که در شرکت آدورا طب اهمیت دارد، توزیع با کیفیت دارو و دسترسی تمامی بیماران به دارو است. در این راه، با افتتاح مرکز توزیع دارو در زاهدان، شرکت آدورا طب بیش از ۶۰۰ قلم از انواع دارو و تجهیزات درمانی را در ۸۵% از مناطق استان سیستان و بلوچستان در کمتر از ۲۴ ساعت از ثبت درخواست به مراکز درمانی و داروخانه ها تحویل خواهد داد و در مجموع بصورت روزانه، بیش از ۵ هزار جعبه دارو در داروخانه های سراسر استان توزیع خواهد کرد.

مهدیان افزود: با افتتاح این مرکز، زمان ثبت درخواست تا تحویل دارو به داروخانه در شهر زاهدان به ۱۲ ساعت کاهش یافته است و طی برنامه ریزی های انجام شده در سال پیش رو، قریب به ۳۰۰ داروخانه استان تحت پوشش این مرکز قرار خواهند گرفت.

رضا کیخا، معاون غذا و داروی زاهدان نیز ضمن تشکر از شرکت آدورا طب که در راستای سیاست های سازمان غذا و دارو گام بر می دارد، گفت: با توزیع به موقع دارو و گسترش ارائه خدمات، نیازهای مردم استان بهتر از گذشته مرتفع خواهد شد. افتتاح مرکز توزیع آدورا طب در زاهدان اتفاق بسیار خوشایندی است که در راستای توسعه در عرصه ارائه خدمات برای استان بسیار اهمیت دارد.

وی در ادامه با اشاره به پیشتازی شرکت آدوراطب در بخش خصوصی توزیع دارو  عنوان کرد: انتظار ما بر این است که ارائه خدمات با کیفیت در این استان همچون سایر استان‌ها باشد.

شرکت پخش سراسری آدورا طب (سهامی خاص) در سال ۱۳۸۷ تاسیس شد و فعالیت خود را با هدف توزیع و فروش کالاهای دارویی و بهداشتی آغاز کرد. در حال حاضر آدورا طب به عنوان بزرگترین شرکت خصوصی توزیع کننده محصولات دارویی و سومین شرکت برتر این صنعت، با ۲۵ مرکز توزیع در سطح کشور و ارائه خدمات به بیش از ۱۲ هزار داروخانه و مرکز درمانی، جهت توزیع مناسب دارو در حمایت از بیماران ایرانی، مشغول به فعالیت است.

صبح امروز سه شنبه ۱۴ بهمن ماه با هدف تسریع در فرآیند توزیع عادلانه دارو و پوشش‌ حداکثری داروخانه های استان سیستان و بلوچستان، شرکت آدورا طب اولین مرکز توزیع داروی خود در شهر زاهدان را با حضور مسئولان استانی افتتاح کرد.

این مرکز که در شهرک صنعتی زاهدان به بهره برداری رسیده است طی مراسمی با حضور فرماندار، رئیس سازمان غذا و دارو، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و جمعی دیگر از مسئولان استان سیستان و بلوچستان به همراه اعضای هیئت مدیره، مدیران و پرسنل شرکت آدورا طب، افتتاح شد.

شرکت آدورا طب در کنار داروسازی دکتر عبیدی و کوبل دارو یکی از اعضای گروه کوبل است که به عنوان شرکت پخش سراسری، ماموریت توزیع با کیفیت دارو به بیش از ۱۲ هزار داروخانه، بیمارستان و مرکز درمانی در سراسر کشور را به عهده دارد.  

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =