نشست تعدادی از داوران لیگ برتری با بهاروند و نبی

تهران- ایرنا- جمعی از داوران و کمک داوران لیگ برتر فوتبال با سرپرست فدراسیون و دبیرکل فدراسیون دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش ایرنا، جمعی از داوران و کمک داوران لیگ برتر فوتبال امروز(سه شنبه) با حضور در محل فدراسیون با حید بهاروند، سرپرست ، مهدی محمدنبی، دبیرکل و علیرضا سهرابی،رئیس دپارتمان داوری فدراسیون دیدار و گفت و گو کردند.

حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال در این دیدار ضمن تقدیر از تلاش‌های بی‌منت جامعه داوری بر حمایت قاطع فدراسیون از آنان تاکید کرد.

وی گفت: داوران از دیرباز مورد احترام آحاد مردم و علاقمندان فوتبال بوده‌اند و این موضوع از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.خوشبختانه امروز هم داوران شایسته فراوانی در خانواده داوری داریم و قطعا فدراسیون فوتبال در مسیر توسعه مباحث مرتبط در کنار این عزیزان است.

همچنین، مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال هم در جلسه با داوران عنوان کرد: جامعه فوتبال قدردان زحمات همه جانبه شما عزیزان است که به رغم محدودیت‌ها مسوولیت خطیر قضاوت را برعهده دارید. شکی نیست که نگاه شما عزیزان به داوری و قضاوت مسابقات قلبی است و با عشق و علاقه خود داوری می‌کنید و معنویت را در اولویت کاری قرار داده‌اید.

وی افزود:یاد داوران پیشکسوت فوتبال ایران به خیر.یاد نامدارها ،نصیری‌ها و صالحی‌ها که از میان ما رفتند و عرض ادبی هم خدمت سرورانی که امروز در میان ما هستند داریم.شما امروز پیراهن مقدسی را برتن دارید و قطعا شایستگی پوشیدن آن را هم داشته‌اید.

نبی خاطرنشان کرد: فدراسیون فوتبال با همه توان تلاش می‌کند که با حمایت همه جانبه همواره حامی و همگام داوران باشد.اگر زمانی نکته‌ای و درد دلی داشتید، فدراسیون فوتبال با همه وجود شنونده خواهد بود و در صدد رفع مشکلات خواهیم بود.

در ادامه، سیدمهدی سیدعلی، محمدرضا منصوری، موعود بنیادی‌فر، بیژن حیدری، اشکان خورشیدی، علیرضا ایلدروم، علی صفایی و سعید قاسمی که در این نشست حضور داشتند به بیان دیدگاه‌های خود درباره موضوعات مختلف پیرامون داوری پرداختند و از برگزاری این نشست تقدیر کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =

سرخط اخبار ورزش