مردم خمیر صنایع دستی و محصولات کشاورزی خود را به نمایش گذاشتند

بندرعباس- ایرنا- به مناسبت دهه مبارک فجر هنرمندان و کشاورزان شهرستان خمیر صنایع دستی محلی و محصولات کشاورزی خود را با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در این شهر به نمایش و فروش گذاشتند.

بخش مرکزی شهرستان خمیر روز سه شنبه در حاشیه برپایی این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه سه روزه از امروز تا پنجشنبه هفته جاری (چهاردهم تا شانزدهم) به صورت محدود و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از صبح تا پایان ساعت اداری در محل فرمانداری خمیر دایر شد.
ابراهیم پرواز افزود: در این نمایشگاه صنایع دستی محلی از جمله جعبه، سبد وکیف دستی، لباس‌های سنتی و زینتی زنانه و دیگر کارهای دستی در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفته است.
وی بیان داشت: همچنین در این نمایشگاه محصولات کشاورزی نیز از جمله انواع گوجه فرنگی گلخانه ای، گیلاسی، زیتونی و فضای باز، بادمجان رنگی سیاه و سفید، گل کلم، کلم پیچ، فلفل قلمی و فلفل دلمه ای رنگی نمایش داده شده است.
بخشدار مرکزی خمیر اظهارداشت: این نمایشگاه با هدف معرفی صنایع دستی محلی و همچنین محصولات کشاورزی این شهر به همت بخشداری مرکزی و با همکاری فرمانداری، جهاد کشاورزی و جمعی از بانوان عضو صندوق خرد روستایی بخش مرکزی دایر شده است.
شهرستان بندرخمیر با ۵۶ هزار و ۱۴۸ نفر جمعیت در ۷۰ کیلومتری غرب بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =