اردوی مجازی راهیان نور در آذربایجان‌شرقی آغاز شد

تبریز - ایرنا - برنامه اعزام ۵۷ هزار دانش‌آموز آذربایجان‌شرقی در بستر فضای مجازی شبکه شاد و در قالب کاروان‌های راهیان نور، به مناطق عملیاتی جنوب امروز سه شنبه آغاز شد.

 فرمانده سپاه عاشورا در مراسم افتتاحیه اردوی راهیان نور مجازی در دبیرستان فردوسی تبریز با بیان اینکه فرهنگ راهیان نور به ما راه استقامت و ایستادگی آموخت، گفت: رسالت راهیان نور شناساندن فرهنگ ایثار و شهامت است و نسل آتی بایستی بشناساند که وامدار چه رشادتها، و ازخودگذشتگی هایی هستند.

سردار عابدین خرم افزود: همان طور که در اوایل انقلاب هشت سال داخل خاک خود جنگیدیم تا دشمن را بیرون کنیم، امروز بر ماست که استکبار و دشمن را در خاک خود زمین گیر و تعقیب کنیم تا تهدید از مرزهایمان دور شود.  

فرمانده سپاه عاشورا  یادآوری کرد: امروز استکبار با داشتن پیشرفته ترین سلاح های کشتار جمعی و زورگویی هایش، ضرورت آگاهی و بصیرت پیش از پیش ما را نمایان می کند؛ بنابر این آیندگان باید بدانند که آرامش کنونی نشأت گرفته از چه حماسه هایی است.

جعفر پاشایی، مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی نیز در این مراسم گفت: ۱۲۵ هزار نفر از دانش آموزان استان در طول ۸ سال گذشته به صورت حضوری از مناطق عملیاتی دیدن کرده اند.

وی از راهیان نور بعنوان یکی از اقدامات ماندگار و تاثیر گذار فرهنگی و پرورشی یاد کرد و تداوم این مهم را امری ضروری دانست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها