تمرین پرسپولیس تحت تاثیر بیماری انصاریان

تهران- ایرنا- تمرین امروز (سه‌شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس تحت تاثیر شرایط وخیم «علی انصاریان» که در بستر بیماری است، قرار گرفت.

به گزارش ایرنا؛ تمرین تیم فوتبال پرسپولیس تحت تاثیر پیگیری سرخپوشان از احوال «علی انصاریان» از ساعت ۱۲ و ۱۵ دقیقه و در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر کادر فنی آغاز شد.

پیش از شروع تمرین، کلیه اعضای تیم برای سلامتی «علی انصاریان» پیشکسوت فوتبال ایران و پرسپولیس دست به دعا شدند.

کادر فنی و بازیکنان امروز ابتدا در جلسه فنی شرکت کردند و نکات مدنظر کادر فنی را از روی تصاویر ویدیویی مورد بررسی و تحلیلی قرار داده و برنامه‌های فنی و تاکتیکی بازی برابر تراکتورسازی تشریح شد.

سرخپوشان بعد از ورود به زمین چمن با انجام حرکات کششی و نرمشی و دوهای کوتاه، بدن‌ها را زیر نظر مربی بدنساز تیم گرم و آماده کردند.

دروازه‌بان‌ها هم زیر نظر «داود فنایی» به تمرینات اختصاصی خود روی آوردند.

«محمدحسین کنعانی‌زادگان» تنها مصدوم تیم است که زیر نظر کادر پزشکی برنامه‌های خود را انجام می‌دهد.

بازیکنان در قالب سه گروه، به بازی آقا وسط پرداختند و با پاسکارهای متوالی و پرفشار، این مرحله را پشت‌سر گذاشتند.

مرور کارهای تیمی و تاکتیکی و شبیه‌سازی بازی برابر تراکتورسازی، اجرا شد و کادر فنی نکات لازم را به بازیکنان انتقال دادند.

بازیکنان و کادر فنی پس از تمرین هم پیگیری شرایط و وضعیت علی انصاریان بودند.

تیم فوتبال پرسپولیس فردا (چهارشنبه) آخرین جلسه تمرینی خود را در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار خواهد کرد و پس از آن با یک پرواز چارتر عازم تبریز خواهند شد.

دیدار تیم‌های تراکتور و پرسپولیس از هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس روز پنجشنبه و از ساعت ۱۵ در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

سرخط اخبار ورزش