مسقف سازی پایانه‌های خاوران و رضویه تهران

تهران- ایرنا- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از آغاز عملیات بهسازی و مسقف‌سازی پایانه‌های خاوران و رضویه پایتخت خبر داد.

به گزارش ایرنا از معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، سید مناف هاشمی روز سه شنبه در این باره اظهارداشت: امیدواریم این اقدام سطح آسایش و رضایتمندی شهروندان مسافر را در مناطق ۱۵ و ۱۶ افزایش دهد.

وی ادامه داد: در اجرای این عملیات، بسیاری از نواقص و موانع زیرساختی مربوط به پایانه‌ها برطرف شد و به طور قطع ساماندهی آن در جذب مسافران و جلب رضایت آنها تأثیر بسزایی خواهد داشت.

هاشمی گفت: اجرای اسکلت سقف پایانه خاوران در سال ۱۳۹۳ انجام شد که با توجه به ناتمام ماندن سازه سقف، مشکلات بسیاری برای رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی و شهروندان ایجاد کرد و حالا با مسقف‌سازی آن، بخش مهمی از مشکلات رانندگان و مسافران در فصول سرما و گرما حل می شود.

 پایانه خاوران با مساحتی بیش از ۳۵ هزار مترمربع، دارای سه خط اتوبوس تندرو (بی.آر.تی) و ۱۷ خط اتوبوس شهری است که روزانه هزاران مسافر از این پایانه تردد می‌کنند. برای به‌سازی و مسقف‌سازی این پایانه ۵۲ میلیارد ریال هزینه شده است.

همچنین پایانه رضویه (پایانه تاکسی مترو پایانه جنوب) نیز با مساحتی بیش از ۷۰۰ مترمربع، دارای چهار خط تاکسی است که ۲۲ میلیارد ریال برای احداث سه سکو، مسقف‌سازی و روشنایی پایانه هزینه شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها