هشت پروژه عمرانی در بخش اسالم تالش به بهره‌برداری رسید

آستارا - ایرنا - هشت پروژه عمرانی و اقتصادی با ۶۱ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده، بمناسبت دهه مبارک فجر با حضور مسئولان محلی در بخش اسالم تالش به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا فرماندار تالش روز سه شنبه در آئین بهره برداری همزمان از هشت پروژه در محل پروژه دیواره حفاظتی مزار شهدای گمنام‌ اسالم گفت: برای اجرا و تکمیل هشت پروژه عمرانی، اقتصادی و خدماتی در این بخش ۶۱ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده و دیواره حفاظتی گلزار شهدای گمنام اسالم یکی از این پروژه هاست.

وی افزود: پنج پروژه دهیاری، یک واحد گلخانه و دو پروژه شهرداری نیز امروز بهره برداری شد و به میمنت دهه مبارک فجر ۱۸۶ پروژه با اعتباری بالغ بر ۸۲۰ میلیارد ریال با حضور مقامات استانی در روزهای آینده افتتاح خواهد شد و پروژه های بزرگی تا پایان سال و هفته دولت آینده به بهره برداری خواهد رسید. 
شهردار اسالم نیز در حین بهره برداری از پروژه دیوار حفاظتی مزار شهدا گفت: دیواره حفاظتی موجب ساماندهی رودخانه حاشیه گلزار شهدا می شود و برای اجرای این طرح ۶۴ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
مسعود قوی پنجه ادامه داد: با اجرای مراحل دوم و سوم‌ این دیواره، محوطه گلزار شهدا به مکانی ‌گردشگری و زیارتی و محلی برای برگزاری مراسم ملی و مذهبی تبدیل خواهد شد.
شهر اسالِم با جمعیتی بیش از ۴۲ هزار نفر در پنج کیلومتری هشتپر مرکز شهرستان تالش واقع شده است.

شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت و بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها