دهه فجر ۳۶۳ نفر در شهرستان چالوس مشغول به کار می‌شوند

نوشهر - ایرنا - فرماندار شهرستان چالوس از بهره‌برداری ۳۳ طرح عمرانی این شهرستان با اشتغالزایی ۳۶۳ نفر در دهه فجر خبر داد.

محمدناصر زندی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: برای بهره برداری از ۳۳ طرح عمرانی در دهه فجر امسال ۳۳ میلیارد و ۷۲۲ میلیون تومان هزینه شده است.

وی ادامه داد: این طرح ها شامل ۱۲ طرح برق رسانی و اصلاح شبکه ، چهار طرح حوزه امور آب منطقه ای، سه طرح بازسازی مدرسه، سه طرح حوزه گردشگری، سه طرح توسعه شهری ، ۲ طرح مخابراتی و مسکن مددجوی و طرح های شیلاتی، منابع طبیعی و گاز است.

وی تصریح کرد: احداث سردهنه زراعی در عسلسر و تثبیت بستر رودخانه چالوس با اعتبار چهار میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از سوی آب منطقه ای چالوس، زیر سازی و آسفالت شهر هچیرود با هفت میلیارد و ۷۹۰ میلیون تومان و لوله گذاری و نصب المک گاز در مرزن آباد با چهار میلیارد تومان از شاخص ترین طرح های عمرانی قابل افتتاح در دهه فجر امسال است. 

فرماندار چالوس از آغاز عملیات اجرایی ۱۵ طرح با پیش بینی هزینه بالغ بر سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در این شهرستان در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: احداث ۱۳ خانه محروم با یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون و احداث مدرسه در مرزن آباد با ۲ میلیارد تومان از مهم ترین این طرح ها می باشد.

از ۱۲ بهمن ماه ۱۳۵۷، سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی تا ۲۲ بهمن ماه ۵۷ که انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید هر سال توسط مردم جشن گرفته می شود.
شهرستان چالوس با ۱۱۶ هزار نفر جمعیت در غرب مازندران قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =