۱۴ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۴۷
کد خبرنگار: 895
کد خبر: 84208380
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۹ طرح در جنوب خراسان رضوی به بهره‌برداری رسید

گناباد-ایرنا- بهره برداری از ۱۹ طرح در بخشهای مختلف شهرستانهای گناباد، بجستان و خواف واقع در جنوب استان خراسان رضوی همزمان با سومین روز از دهه فجر با مجموع اعتبار ۸۷ میلیارد و ۵۲۳ میلیون ریال آغاز شد.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ایرنا از این تعداد، ۱۰ طرح با اعتبار ۲۹ میلیارد ریال در خواف، پنج طرح با هزینه ۲۵ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال در گناباد و چهار طرح  با هزینه کرد ۳۲ میلیارد و ۴۷۳ میلیون ریال در شهرستان بجستان به بهره برداری رسیدند.

خواف

حسین سنجرانی فرماندار خواف در خصوص طرحهای به بهره برداری رسیده در این شهرستان گفت: این طرحها شامل هفت طرح حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای، افتتاح مدرسه روستای چاه گچی، اجرای سیستم آبیاری تحت فشار روستای خلط آباد و واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهر قاسم آباد خواف است.

گناباد

فرماندار گناباد هم در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: پنج طرحی که همزمان با سومین روز از دهه فجر بهره برداری آنها در این شهرستان آغاز شده است شامل کارگاه صنایع چوبی و ام دی اف،  واحد تولیدی شیشه ۲ جداره و سه طرح احداث مسکن محرومان و اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) است که با بهره برداری آنها زمینه اشتغال ۱۷ نفر از افراد جویای کار فراهم شد.

حامد قربانی افزود: علاوه بر طرحها، عملیات اجرایی مجتمع دامشهر شهر بیدخت از توابع شهرستان گناباد نیز آغاز شد و برای احداث این مجتمع ۵۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری و بعد از تکمیل و بهره برداری آن برای ۴۰۰ نفر اشتغال ایجاد می شود.

بجستان 

حسین ابراهیمی کردیانی فرماندار بجستان نیز به خبرنگار ایرنا گفت: چهار طرحی که بهره برداری از آنها آغاز شده است شامل ۵۴ هزار مترمربع زیرسازی و آسفالت، ۹۹۵ مترمربع جدول گذاری در روستای سریده، احیاء و مرمت قنات روستای جزین و به صورت متمرکز در ۲۱۳ رشته قنات دیگر این شهرستان با اعتبار ۲۵ میلیارد و ۵۲۳ میلیون ریال است.

همزمان با دهه فجر ۱۵۷ طرح در مجموع با هزینه ۲ هزار و ۳۳۴ میلیارد و ۷۹۶ میلیون ریال در شهرستانهای گناباد، بجستان و خواف در جنوب خراسان رضوی به بهره برداری می رسند.

شهرستانهای گناباد، بجستان و خواف در مجموع با ۲۹۰ هزار نفر جمعیت به ترتیب در ۲۸۷، ۲۷۸ و ۲۶۷ کیلومتری جنوب، جنوب غربی و جنوب شرقی مشهد قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =