کشف ۳۰ هزار لیتر گازوئیل و بیش از ۱۸تن شیرخشک قاچاق در استان کرمان

کرمان - ایرنا - توقیف تانکر حامل ۳۰ هزار لیتر گازوئیل و کشف بیش از ۱۸تن شیرخشک قاچاق از سه خودرو از جمله خبرهای کشفیات حوزه انتظامی استان کرمان طی ۲۴ساعت گذشته است.

به گزارش ایرنا، فرمانده انتظامی استان از توقیف تانکر حامل ۳۰ هزار لیترگازوئیل قاچاق و دستگیری یک متهم در عملیات پلیس شهرستان ریگان خبر داد و  در تشریح این خبر افزود: با تشدید اقدامات انتظامی و برخورد قاطع با قاچاقچیان سوخت، ماموران پلیس آگاهی شهرستان ریگان هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور "ریگان–ایرانشهر" به یک دستگاه تانکر سوخت رسان مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

سردار عبدالرضا ناظریوی ادامه داد: ماموران پس از بررسی مدارک و جعلی بودن بارنامه، در بازرسی از این تانکر ۳۰ هزار لیتر گازوئیل  قاچاق کشف و یک  نفر متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمان در پایان با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی متهم به مرجع قضائی، بیان کرد: پلیس در برخورد با قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی با جدیت انجام ماموریت می کند و شهروندان نیز می توانند در صورت اطلاع از فعالیت قاچاقچیان، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰  به پلیس اطلاع دهند.

 کشف بیش از ۱۸ تن شیر خشک قاچاق در نرماشیر  

فرمانده انتظامی نرماشیر از کشف ۱۸ تن شیر خشک قاچاق در بازرسی از سه دستگاه خودرو در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ رضا زیدآبادی در تشریح این خبر افزود: ماموران پلیس آگاهی  این شهرستان هنگام پایش تردد خودرویی محور بم- نرماشیر به یک  دستگاه کامیون ,یک دستگاه اتوبوس مسافر بری ویک دستگاه کامیونت مشکوک و آنها را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از خودروهای توقیفی، ۱۸ تن و ۵۰۰ کیلو گرم شیر خشک فاقد هر گونه مجوز که از استان های مرکزی به سمت جنوب کشور و نهایتا  به کشور های همسایه بارگیری شده بودند، کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر با اشاره به اینکه برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش این محموله شیر خشک چهار میلیارد و ۸۰ میلیون ریال برآورد شده، تصریح کرد: در این رابطه ۶ متهم دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها