۱۳۰ دانش آموز اشترینانی فاقد گوشی هوشمند هستند

بروجرد - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش اشترینان گفت: ۱۳۰دانش آموز در بخش اشترینان فاقد گوشی هوشمند هستند و به برنامه شاد دسترسی ندارند.

امیر صارمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تاکنون با همت خیرین و مدیران و معلمان ۵۲ دستگاه تبلت و گوشی هوشمند برای دانش آموزان خریداری شده است.

وی اظهار داشت: همچنین تعداد ۱۱ دستگاه تلویزیون و ۹ دستگاه گیرنده دیجینال برای دانش آموزانی که به شبکه شاد دسترسی ندارند تهیه شده است.

مدیر آموزش و پرورش اشترینان بیان کرد: ۸۰ درصد دانش آموزان بخش اشترینان به شبکه آموزشی شاد دسترسی دارند و آموزش های لازم را به صورت مجازی فرا می گیرند.

صارمی افزود: ۱۸ درصد دانش آموزان نیز به صورت آموزش تلویزیونی به تحصیل خود ادامه می دهند.

وی بیان کرد: ۲ درصد دانش آموزان بخش اشترینان به شبکه های مجازی آموزشی دسترسی ندارند و برای این قشر از آموزش های حضوری استفاده می شود.

مدیر آموزش و پرورش اشترینان گفت: مدارس روستایی که چند پایه هستند و کلاسهای اول و دوم در شهر و روستاهای بخش اشترینان به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی به تحصیل خود ادامه می دهند.

صارمی افزود: از خیرین محترم تقاظ داریم برای اینکه همه دانش آموزان از خدمات غیر حضوری آموزشی در شبکه های آموزشی بهره مند شوند آموزش و پرورش اشترینان را یاری کنند.

بخش اشترینان دارای ۶ هزارو ۲۰۸ نفر دانش آموز در سه دوره تحصیلی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها