فعالیت استخرها در ایلام با رعایت پروتکل ها بدون مانع است

ایلام - ایرنا- معاون توسعه امور ورزشی ورزش و جوانان ایلام گفت: بر اساس پروتکل های ابلاغی وزارت بهداشت، فعالیت تمامی استخرهای سرپوشیده دولتی و خصوصی در استان بدون مانع است.

نصرت اله کریمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: استخرها جزو مشاغل گروه سه و چهار بوده که در وضعیت آبی قادر به فعالیت هستند.

وی افزود: فعالیت استخرها در وضعیت زرد با ۳۰ نفر و در مناطق آبی با ۵۰ نفر بدون مانع است اما چنانچه استخرها بر خلاف پروتکل های ابلاغی عمل کنند از فعالیت منع می شوند.

کریمی یادآور شد: براساس پروتکل‌های بهداشتی، ضد عفونی دائم رختکن سرویس های بهداشتی، دوش ها، کمدها و ورود و خروجی ها به صورت مداوم باید انجام شود.

وی ادامه داد: فاصله گذاری اجتماعی باید در دستور کار استخرها قرار گیرد و در زمینه پروتکل های ابلاغی و ادامه فعالیت استخرها بر این اساس نشست با سرپرست استخرها برگزار شد.

کریمی اضافه کرد: بر اساس دستورالعمل کمیته نظارتی استانداری ایلام چنانچه پروتکل های ابلاغی در استخرها رعایت نشود پس از بارزسی فعالیت آن مکان محدود خواهد شد.

معاون توسعه امور ورزشی ورزش و جوانان ایلام به ورزش های پربرخورد نیز اشاره کرد و گفت: در خصوص ورزشهای رزمی و پربرخورد تصمیم گیری نشده و متعاقبا اعلام خواهد شد.

استان ایلام دارای ۱۴ استخر سرپوشیده است که از این تعداد، پنج مورد مربوط به اداره ورزش و جوانان، پنج مورد خصوصی و چهار مورد نیز دولتی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =