نظامیان صهیونیست سه جوان فلسطینی را به شهادت رساندند

تهران - ایرنا - نظامیان صهیونیست دیشب (دوشنبه شب) ساعاتی پس از شهادت یک جوان فلسطینی در شهر «الناصره»، دو جوان دیگر فلسطینی را در شهر «طمره» در منطقه «الجلیل» در کرانه باختری به شهادت رساندند.

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه خبری «فلسطین الان»، نظامیان صهیونیست دیشب با حمله به مناطق مختلف کرانه باختری علاوه بر به شهادت رساندن سه جوانان فلسطینی، دو نفر دیگر را مجروح کردند.

منابع خبری رژیم صهیونیستی مدعی شدند که این جوانان فلسطینی دیشب به سمت خودروهای گشتی این رژیم مستقر در شهر طمره تیراندازی کرده بودند و نظامیان صهیونیست نیز در پاسخ به آن اقدام به تیراندازی پراکنده و بی‌هدف به سمت آنها کردند که در پی آن سه نفر شهید و دو نفر دیگر زخمی شدند.

مرکز پزشکی «الزهراوی» در کرانه باختری اعلام کرد که در این تیراندازی نظامیان صهیونیست، چهار نفر زخمی شدند که دو نفر از آنها جان خود را از دست داده‌اند.

یک جوان فلسطینی نیز دیروز در شهر الناصریه به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسید، اما پلیس رژیم صهیونیستی اعلام کرد که این جوان فلسطینی به دست افراد مسلح جان خود را از دست داده است و تحقیقات درباره آن در جریان است.

بنا به این گزارش، پس از این جنایت صهیونیست‌ها، اعتصاب عمومی در شهر الناصریه اعلام شده ‌است. شهرداری شهر طمره امروز در پی این اقدام صهیونیست‌ها، جلسه‌ای فوق‌العاده تشکیل داده و اعتصاب سراسری در این شهر اعلام کرده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =