هیات پرورش اندام زنجان در صورت اخذ مجوز برای برگزاری مسابقات آماده است

زنجان - ایرنا - رییس هیات پرورش اندام و بدنسازی استان زنجان، گفت: این هیات با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از آمادگی لازم برای برگزاری مسابقات انتخابی استان برخوردار است.

مهران زرگری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هیات پرورش اندام و بدنسازی زنجان با توجه به شیوع ویروس کرونا و پیشگیری از ابتلای ورزشکاران به این بیماری منحوس، در صورت اخذ مجوز از اداره کل ورزش و جوانان همچنین ستاد مقابله با کرونای استان، نسبت به برگزاری این رقابت‌ها، برابر با دستورالعمل‌های ابلاغی و رعایت دقیق و کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و بدون تماشگر اقدام خواهد کرد.

وی با تاکید براینکه حفظ سلامتی ورزشکاران از اولویت‌های مهم هیات پرورش اندام و بدنسازی استان زنجان است، اظهار داشت: این هیات تحت هیچ شرایطی، سلامتی و تندرستی ورزشکاران این رشته ورزشی پرطرفدار را قربانی برگزاری مسابقات نمی کند.

زرگری تصریح کرد: این هیات در خصوص برگزاری مسابقات تابع قوانین و مقررات و بخشنامه‌های ابلاغی از سوی دستگاه‌های متولی است و مراجع ذیربط صلاح ندانند در این صورت مسابقات انتخابی استان را برگزار نخواهد کرد.   

وی با بیان اینکه در صورت موافقت اداره کل ورزش و جوانان و ستاد مقابله با کرونا استان، این رقابت‌ها یکم اسفند ماه امسال (یک روز) در فضایی مناسب برگزار خواهد شد اظهار داشت: کمیته فنی پرورش اندام استان زنجان درصورت لغو این مسابقات، جلسه بازبینی بدنی آن دسته از ورزشکاران زنجانی که تمایل به شرکت در رقابت‌های قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی دارند را دایر و نسبت به گزینش نفرات برتر و آماده تر، اقدام خواهد کرد.

زرگری ادامه داد: ارایه معرفی نامه به ورزشکاران علاقه مند به شرکت در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی پرورش اندام و بدنسازی که از ۱۳ تا ۱۵ اسفند ماه امسال در جزیره کیش، برگزار خواهد شد منوط بر اخذ تائیدیه از کمیته فنی هیات پرورش اندام و بدنسازی زنجان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =