۱۴ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۱۲
کد خبرنگار: 1370
کد خبر: 84207863
۰ نفر

برچسب‌ها

دستگیری خرده فروشان مواد مخدر در نایین  و چند خبر کوتاه
عکس تزئینی است

اصفهان- ایرنا- دستگیری خرده فروشان مواد مخدر در نایین، درگذشت مادر شهید وحید محمدی تودشکی، توقیف نفت گاز قاچاق در اصفهان و دستگیری سارق باطری‌ها در فلاورجان چند خبرکوتاه امروز استان اصفهان است.

دستگیری خرده فروشان مواد مخدر در نایین 

فرمانده انتظامی شهرستان نایین ازدستگیری و انهدام پاتوق خرده فروش مواد مخدر دریکی از محله های نایین خبرداد.

سرهنگ هادی کیان مهر گفت: در پی گزارش‌های واصله از مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر تبدیل یک باب  واحد مسکونی در یکی از محله‌های نایین به پاتوق خرده فروشان و مصرف کنندگان مواد مخدر و در پی آن نارضایتی مردم، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

کیان مهرادامه داد: ماموران انتظامی با اقدامات فنی و تخصصی یک نفر از اعضای اصلی پاتوق را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی  در عملیاتی غافلگیرانه به همراه مصرف کننده در مخفیگاهشان دستگیر کردند که در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقدار ۹ کیلو و۹۵۰ گرم تریاک و ۱۵ گرم مواد مخدر صنعتی کشف شد.
و ی تصریح کرد: در این عملیات یک  نفر دستگیر شد که متهم در تحقیقات پلیس به بزه ارتکابی اعتراف و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی داده شدند.

 درگذشت مادر شهید وحید محمدی تودشکی 

زینت علوی پور رفسنجانی مادر شهید وحید محمدی تودشکی بر اثر بیماری و کهولت سن و پس از تحمل سال‌ها رنج دوری و فراق به فرزند شهیدش پیوست.

به گزارس ایرنا ، پیکر  مادر شهید محمدی در محل گلستان شهدای تودشک  اصفهان در جوار مزار شهدا به خاک سپرده شد.
شهید وحید محمدی تودشکی در  سال ۱۳۶۷در در جاده کرمان اصفهان بر اثر سانحه تصادف به فیض شهادت نائل آمد و در گلستان شهدای اصفهان به خاک سپرده شد.

توقیف نفت گاز قاچاق در اصفهان

  سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان از کشف ۳۲ هزار لیتر نفت گاز قاچاق که توسط یک کامیون کشنده تانکردار حمل می شد، خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس سرهنگ  کامران ریاحی افزود : ماموران پلیس امنیت اقتصادی اصفهان با انجام اقدامات اطلاعاتی مطلع شدند یک کامیون تانکردار در منطقه "شاهپور جدید" اقدام به بارگیری نفت گاز قاچاق کرده و در حال انتقال محموله به یک استان دیگر است.

وی افزود: پس از هماهنگی لازم یک گروه از ماموران مجرب به محل مورد نظر اعزام و کامیون تانکردار را شناسایی و متوقف کردند.

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی اصفهان ادامه داد: این خودرو ۳۲ هزار لیتر نفت گاز را حمل می کرد که راننده مدارک مثبته گمرکی و قانونی مربوطه را ارائه نداد و خودرو و محموله توقیف شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در این رابطه راننده خودرو دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

سارق باطری ها در فلاورجان 

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان از دستگیری یک سارق باطری خودرو و کشف۲۴ فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ ایرج کاکاوند در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت: در پی افزایش سرقت باطری خودرو های سواری سبک و سنگین درشهر "ابریشم"، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از انجام اقدامات تخصصی موفق شدند، یک سارق را در ارتباط با این سرقت ها شناسایی و دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان ادامه داد: در بازرسی از محل ۲۴ باطری، یک دریل برقی، ۴ پمپ بالابر، یک دستگاه موتورجوش، یک دستگاه منگنه زن و ۳ سم پاش سرقتی کشف شد.

سرهنگ کاکاوند اظهار داشت: سارق دستگیر شده تاکنون به ۲۴ فقره سرقت باطری و دیگر وسایل و اموال داخل خودرو اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها