۱۳۳ کیلوگرم تریاک در کهگیلویه و بویراحمد کشف شد

یاسوج- ایرنا- فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۳۳ کیلوگرم تریاک در استان کشف و در این رابطه چهار نفر دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا سردار کیقباد مصطفایی روز سه شنبه در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر از محورهای مواصلاتی استان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با هماهنگی مرجع قضائی حین انجام ایست و بازرسی در محور شیراز به یاسوج به یک دستگاه وانت نیسان و یک دستگاه خودرو سواری پژو مشکوک شدند و آنها را متوقف کردند. 

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در بررسی مأموران مشخص شد، خودروی سواری پژو اسکورت مواد بوده که مأموران در بازرسی از خودروی وانت نیسان ۱۳۳ کیلو گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در آن جاسازی شده بود کشف و ضبط کردند.

سردار مصطفایی ابراز داشت: در این رابطه ۴ قاچاقچی دستگیر و به مرجع قضائی معرفی و خودرو ها نیز به پارکینگ منتقل شدند.

وی بیان کرد: مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر در دستور کار پلیس بوده و شهروندان می توانند اخبار و اطلاعات خود را با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

سال ۹۷ پنج تن و ۳۳۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در شهرها، جاده‌های ارتباطی استان و عملیات‌های مشترک با سایر استان‌ها کشف و ضبط شد و این رقم در سال ۹۸ به حدود ۶ تن انواع مواد مخدر در سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد رسید .

 آمار ها نشان می دهد که کهگیلویه و بویراحمد به لحاظ ضریب گرایش به مواد مخدر و یا شیوع آن در کشور از استان‌های پاک است.

کهگیلویه و بویراحمد در سال‌های اخیر به یکی از محورهای حمل و توزیع مواد مخدر از جنوب و شرق به مناطق مرکزی و غرب کشور تبدیل شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha