۱۴ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۸:۳۰
کد خبرنگار: 1061
کد خبر: 84207734
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

بررسی  بودجه ۱۴۰۰ کشور در دستور کار مجلس

تهران- ایرنا- نمایندگان در جلسه علنی امروز سه شنبه گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه ۱۴۰۰ کل کشور را بررسی خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز -سه شنبه- بررسی گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه 1400 را در دستور کار دارند.

گزارش کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل چهل و چهارم(۴۴) قانون اساسی در مورد طرح اصلاح مواد (۱) و (۷) قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم (۴۴) قانون اساسی و اصلاحات بعدی آن هم در دستور کار امروز عنوان شده است.

 همچنین گزارش کمیسیون فرهنگی در مورد طرح فهرست قوانین و احکام نامعتبر در حوزه ورزش، گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح تعیین تکلیف کارشناسان بیمه کشاورزی که از سوی شورای نگهبان و گزارش کمیسیون عمران در مورد طرح جهش تولید و تامین مسکن در دستور کار مجلس است.

گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده (۱۴) قانون صدور چک، گزارش کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس در مورد طرح اصلاح موادی از قانون آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد لایحه نحوه کمک‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور هم در دستور کار نمایندگان در جلسه علنی است 

 نمایندگان امروز همچنینگزارش کمیسیون اصل نودم(۹۰) قانون اساسی در مورد واکسن کرونا  را بررسی خواهند کرد.

گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع‌طبیعی ‌و محیط ‌زیست در مورد بررسی کیفیت تأمین و توزیع نهاده‌های دامی، گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد چگونگی اجرای سامانه های نظارتی در حوزه امور بانکی هم در دستور کار امروز مجلس اعلام شده است.

 نمایندگان امروز همچنین یک ‌نفر از نمایندگان به پیشنهاد کمیسیون‌ اقتصادی به‌عنوان ناظر در هیأت امنای صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان انتخاب خواهند کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =