۲۰۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی و تولیدی در آمل به بهره‌برداری رسید

ساری - ایرنا - همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر سه پروژه تولیدی و عمرانی به ارزش ۲۰۰میلیارد ریال با حضور معاون عمرانی استانداری مازندران به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایرنا، این پروژه ها شامل احداث پل به طول ٣٥ متر و زیرسازی و آسفالت خیابان ورودی به طول ٤٠٠ متر در شهر امامزاده عبدالله با اعتباری حدود ٥٠ میلیارد ریال است که امروز سه شنبه به بهرده برداری رسید.

بهره برداری از این پروژه که طی بازده زمانی ۲ سال اجرایی و به پایان رسید یکهزار و ٨٠٠ خانوار از شهروندان شهر امامزاده عبدالله را بهره مند کرد.

همچنین امروز یک واحد پرورش دام سنگین و سبک با ٤٠٠ راس گوساله و با سرمایه گذاری حدود ١٠٠ میلیارد ریال به بهره برداری رسید که با افتتاح این طرح برای ٩ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد شد.

آغاز به کار کارگاه تولید بتن سیال با ظرفیت ۱۲۰ هزار تنی در سال با سرمایه گذاری ۴۶ میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال نیز از دیگر پروژه‌های افتتاحی شهرستان آمل در سومین روز از دهه فجر بود.

همچنین امروز طرح نهال‌کاری در راستای ظراعت چوب نیز در حدود ۱۰ هکتار از محوطه دانشگاه آزاد آیت الله آملی آغاز شد.

دهه فجر امسال ٥٩ طرح عمرانی، خدماتی با سرمایه گذاری حدود یکهزار میلیارد ریال در سطح شهرستان افتتاح می‌شود که این تعداد پروژه عمرانی و خدماتی در ٢٥ ناحیه روستایی و چهار شهر آمل افتتاح خواهد شد که از بهره برداری آن ١١ هزار و ٤٤٩ نفر برخودار می شوند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =