یک تن و ۳۴۰کیلوگرم تریاک در بندرلنگه کشف شد

بندرعباس- ایرنا- فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با هوشیاری و تلاش شبانه روزی تکاوران پلیس مبارزه با موادمخدر بندرلنگه باند قاچاق موادمخدر منهدم و یک تن و ۳۴۰کیلوگرم تریاک کشف شد.

سردار غلامرضا جعفری شامگاه دوشنبه با اعلام این خبر به رسانه‌ها افزود: ماموران انتظامی پاسگاه مغویه بندرلنگه با اقدام‌های گسترده اطلاعاتی در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و مبارزه با سوداگران مرگ، اعضای یک باند قاچاق مواد افیونی که با استفاده از خودروهای لوکس اقدام به حمل و جابه جایی موادمخدر می‌کردند را شناسایی و پیگیری موضوع را در دستورکار قرار دادند.
وی بیان داشت: پس از چندین روز کار اطلاعاتی و تلاش شبانه روزی ماموران از نیت اعضای این باند مبنی بر حمل یک محموله سنگین مواد مخدر از استان های جنوب شرقی کشور و انتقال آن به استان های مرکزی مطلع شدند.
فرمانده انتظامی هرمزگان تصریح کرد: ماموران بامداد امروز ضمن هماهنگی با مقام قضایی، با تشکیل چند اکیپ در سطح حوزه استحفاظی فعال و ضمن کنترل خودرو های عبوری محور مغویه-لنگه پس از چند ساعت تعقیب و مراقبت، در نهایت به یک دستگاه خودروی پرادو مشکوک و دستور توقف دادند.
وی خاطرنشان کرد: قاچاقچیان با مشاهده ماموران بدون توجه به دستور پلیس و علائم هشدار دهنده با افزایش سرعت اقدام به فرار کردند که در عملیات ضربتی تکاوران پلیس، قاچاقچیان عرصه را برخود تنگ دیده و با رها کردن خودرو از محل متواری شدند.
سردار جعفری عنوان داشت: با تلاش همه جانبه ماموران محل اختفای قاچاقچیان در حوالی روستای بستانه شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه متهمان که با حفر گودال محموله موادمخدر را در دل خاک دفن کرده بودند، دستگیر و با دقت و هوشیاری پلیس، یک تن و۳۴۰کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف شد.
وی با اشاره به دستگیری چهار قاچاقچی در این عملیات، افزود: در این رابطه چهاردستگاه خودروی لوکس متعلق به قاچاقچیان توقیف و متهمان با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها