فرماندار الیگودرز: اجرای قانون و صیانت از آرای مردم در اولویت است

خرم‌آباد - ایرنا - فرماندار الیگودرز گفت: اجرای نص صریح قانون، رعایت اصل امانتداری و صیانت از آرای مردم در اولویت مجریان انتخابات است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ماشاالله نعمتی روز دوشنبه در جلسه ستاد انتخابات شهرستان الیگودرز با اشاره به برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار داشت: انتخابات آتی از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است و ملت ایران با مشارکت پرشور خود بار دیگر اقتدار و عزت نظام جمهوری اسلامی را در سطح بین المللی به نمایش خواهند گذاشت.

وی بیان کرد: جرای قانون و صیانت از آراء مردم دارای اهمیت بوده و همه عوامل دخیل در برگزاری امر انتخابات، موظفند مراحل و فرآیند انتخابات را مطابق با نص صریح قانون و رعایت اصل امانتداری اجرا نمایند.

رییس ستاد انتخابات الیگودرز اضافه کرد: تمام تلاش خود را برای برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و با مشارکت حداکثری به کار خواهیم بست.

نعمتی با اشاره به اینکه داوطلبان در هنگام ثبت نام باید گواهی عدم سوء پیشینه که از تاریخ صدور آن بیش از ۳ ماه نگذشته را ارائه کنند، ادامه داد: داوطلبان شورای اسلامی شهر و روستا از هم اکنون و در اسرع وقت می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات قضایی، یا دفاتر پلیس ۱۰+ یا سامانه جامع خدمات الکترونیک قضایی نسبت به دریافت گواهی عدم سوء پیشینه اقدام و هنگام ثبت نام ارائه نمایند.

اولین جلسه ستاد انتخابات شهرستان الیگودرز به ریاست فرماندار و با حضور معاونان فرماندار، بخشداران و اعضای کمیته ها در محل فرمانداری برگزار گردید.‍

ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهرها از ساعت هشت صبح روز ۲۰ اسفندماه آغاز و به مدت هفت روز ادامه می‌یابد.

همچنین ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستاها از ساعت هشت صبح روز ۱۶ فروردین ماه آغاز و به مدت هفت روز ادامه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها