مرگ راننده وانت پیکان براثر واژگونی و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- فرمانده انتظامی شیروان گفت: واژگونی یک دستگاه وانت پیکان در محور بجنورد، شیروان موجب مرگ راننده این وسیله نقلیه شد.

 به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد روهنا روز دوشنبه اظهار داشت: براثر واژگونی خودرو راننده  به‌ شدت مجروح و توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شد که به علت شدت جراحت راننده در بیمارستان فوت کرد.
وی افزود: علت وقوع این حادثه عدم توجه کافی به جلو از سوی راننده اعلام‌ شده است.
کشف ۱۵۰ عدد تابلو و علائم جاده‌ای سرقتی در بجنورد

رییس پلیس آگاهی استان خراسان شمالی گفت: سارق ۱۵۰ عدد تابلو علائم جاده‌ای در بجنورد دستگیر شد.
سرهنگ مقصود رستگار گفت: در پی وقوع سرقت‌های متعدد تابلوها و علائم جاده‌ای در سطح بجنورد،مشخص شد که فردی در منزل شخصی‌اش اقدام به نگهداری تعداد زیادی تابلو و علائم جاده‌ای می‌کند.
وی افزود: در این رابطه یک نفر متهم نیز دستگیر که برای تکمیل پرونده به همراه اموال مکشوفه به پلیس آگاهی منتقل شد.

دستگیری دزدان خودرو در اسفراین

فرمانده انتظامی  اسفراین گفت: سه سارق خودرو در این شهرستان دستگیر شد. 
سرهنگ مجید یگانه پورگفت: ماموران در اجرای طرح مهارظرف ۴۸ ساعت خودرو را در سطح شهرستان بصورت رها شده کشف و با هماهنگی انجام شده به مالباخته تحویل داده شد. 
وی افزود: ماموران یک سارق و ۲ همدستش را در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.
 

دستگیر ۴ حفار غیرمجاز در جاجرم

فرمانده یگان حفاظت میراث‌فرهنگی خراسان شمالی از کشف و ضبط یک دستگاه فلزیاب و دستگیری چهار حفار غیرمجاز در جاجرم خبر داد.

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی، سرهنگ حسین اصغر قنبرزاده اظهار داشت: با توجه به همکاری این یگان با نیروی انتظامی جاجرم، گزارشی مبنی بر نگهداری فلزیاب در منزل شخصی و قصد حفاری دریافت شد.

فرمانده یگان حفاظت میراث‌فرهنگی خراسان شمالی افزود: «چهار متهم این پرونده دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.»

بر اساس قانون، هرگونه حفاری بدون استعلام از وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تخلف محسوب ‌شده و با متخلفان به‌شدت برخورد می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها