چند پروژه عمرانی، رفاهی و ورزشی در شهرستان قدس افتتاح شد

تهران- ایرنا- چند پروژه عمرانی، رفاهی و ورزشی امروز طی آیین‌های جداگانه‌ای با حضور  غلامرضا عباس پاشا معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران، لیلا واثقی فرماندار، حجت الاسلام رضا جوکار امام جمعه و برخی دیگر از مسئولان در این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش ایرنا از اعلام روز دوشنبه فرمانداری شهرستان قدس؛  معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران در این مراسم گفت: امروز ۱۵ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۶۲۳ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی و نهادهای دولتی افتتاح شد.

غلامرضا عباس پاشا با بیان اینکه شهرستان قدس ضمن برخورداری از ظرفیت‌های فراوان دارای پیچیدگی‌های خاص است، اظهار داشت: طی سالیان گذشته با تراکم جمعیت و مهاجرت‌پذیری در این شهرستان شرایط ویژه‌ای به وجود آمده و رشد و توسعه این شهرستان نیازمند رویکرد و نگاه ویژه‌ای است تا توسعه‌پذیری این منطقه مطابق و متناسب با مهاجرت‌پذیری آن باشد.

وی همچنین در تشریح مهم‌ترین پروژه‌های قابل افتتاح استان تهران در دهه فجر امسال، گفت: در دهه فجر امسال شاهد افتتاح ١٢ هزار  پروژه عمرانی خدماتی و سرمایه گذاری ۱۶ هزار میلیارد تومان برای اشتغال در سطح استان تهران خواهیم بود.

شهرستان قدس با حدود ٤٠٠ هزار نفر جمعیت در غرب شهر تهران و همسایگی استان البرز قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها