تیم فوتبال "کانیاو" اشنویه مقابل "اوحدی مراغه" به برتری رسید

مهاباد- ایرنا- تیم فوتبال "کانیاو" اشنویه در هفته پنجم مرحله نخست رقابت‌های فوتبال لیگ دسته ۳ باشگاه‌های کشور مقابل تیم "اوحدی مراغه" به پیروزی رسید.

به گزارش ایرنا، این دیدار که روز دوشنبه در زمین چمن مجموعه ورزشی آزادی مهاباد برگزار شد، در پایان با نتیجه ۲ بر صفر به نفع تیم اشنویه ای پایان یافت.

با احتساب این بازی، کانیاو اشنویه با مجموع هشت امتیاز و هم امتیاز با تیم اوحدی مراغه به رده سوم گروه سوم رقابت‌های لیگ دسته ۳ کشور قرار گرفتند.

پس از بارش سنگین برف در منطقه و با توجه به طبیعی بودن چمن ورزشگاه اشنویه، ورزشگاه مهاباد به عنوان میزبان دیدار تیم های کاویان نقده و کانیاو اشنویه در ادامه این مسابقات معرفی شده است.

لیگ دسته ۳ فوتبال ایران چهارمین لیگ معتبر در فوتبال ایران است که مسابقات آن در ۲ مرحله برگزار می‌شود. 

آذربایجان‌غربی در فصل جاری در رقابت‌های لیگ فوتبال باشگاه‌های دسته ۳ کشور دارای سه نماینده به نام‌های "کانیاو" اشنویه، "کاویان نقده" و "کشاورز" بوکان است.

در مرحله نخست مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور ۶۵ تیم در پنج گروه ۱۳ تیمی حضور دارند و از هر گروه دو تیم به مرحله دوم صعود کرده و تیم‌های سوم تا ششم در لیگ دسته سوم باقی مانده و مابقی تیم‌ها به لیگ‌های استانی سقوط می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها