بسیج، فارغ از جناح بازی به دنبال تقویت فضای مجازی است

یزد- ایرنا- رییس سازمان بسیج رسانه استان یزد گفت: این تشکل فارغ از جناح‌بازی و گروه‌گرایی فقط به دنبال تقویت جبهه رسانه‌ای انقلاب اسلامی علیه دشمنان و بهره‌گیری درست از فضای مجازی است .

به گزارش ایرنا، مصطفی گل‌محمدی روز دوشنبه در آیین معارفه مسوول جدید بسیج رسانه مهریز افزود: رسانه‌های گروهی در اصل ابزار قدرت و اقتدار ملی هستند و باید به دور از وابستگی جناحی با استفاده از نیروهای انقلابی و متعهد برای تقویت جبهه رسانه‌ای نظام تلاش کنند.

وی، مطالبه‌گری صحیح و منطقی برگرفته از علم و آگاهی را از مهمترین ماموریت مهم فعالان رسانه و خبرنگاران در راستای تحقق اهداف جامعه به سمت تعالی بیشتر ذکر کرد و گفت: باید توسط اصحاب رسانه  و این تشکل انقلابی مفاهیم انقلاب به صورت هنرمندان به نسل جدید منتقل شود.

همچنین امام جمعه مهریز با قدردانی از خبرنگاران و رسانه‌های گروهی که در راستای اهداف نظام و انقلاب اسلامی وظیفه اطلاع‌رسانی را انجام می‌دهند گفت: جابه‌جایی شعارهای انقلاب اسلامی توطئه جدید استکبار در عصر حاضر است  و مهمترین وظیفه مقابله با آن به عهده اصحاب رسانه است.

حجت‌الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی با اشاره به اهمیت جایگاه مهم رسانه‌های گروهی در انتقال به موقع اخبار و گزارشات و هدایت افکار عمومی افزود: عصر کنونی به دلیل فراوانی اطلاعات و دانش ارتباطات و فضای مجازی از جایگاه بس والایی برخوردار است .

وی به اهمیت بصیرت‌افزایی توسط رسانه‌ها برای مقابله با اهداف فرهنگی  و تهدید نرم  در بخش‌های مختلف اشاره کرد و افزود: خبرنگاران و فعالان فضای مجازی رسالتی سنگین در تقابل نظری با بیگانگان دارد و باید بیش از گذشته با همگرایی در برابر توطئه‌های رسانه‌ای مجهز شود.

در پایان با قدردانی از ابوالفضل ابویی به جای وی مرتضی منصوری به عنوان مسوول دفتر بسیج رسانه مهریز معرفی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =

سرخط اخبار استان‌ها